Új hozzászólás Aktív témák

  • trufa12

    addikt

    válasz Chiller #64895 üzenetére

    Én nem is vadászom a gobokat, mert ráadás ahogy elnézem kettesével állnak de olyan ritkák mint a fehér holló....
    itt ez a jó kis gem én rá tettem wizzre , 1 perc 1 milla :D úgy hogy semmi extra szintje nincs még, meg t2 őn megyek vele.De remélem ezt nem nerfelik -.-

    A barbáromnak meg van már 1 milka papír dps-e viszont akkor sem az igazi , t4 megyeget, de ha nem jön be a bk kardok bónusza akkor nem igazán haladok, persze jó bejön de ha az nem lenne hiába az 1 milla papíron, nem üt csak 3-5 millákat nagyon max 6 ot alap skillel, másodlagos amikor nem ww-t használtam pedig 20-25 millákat csapott, nah most ez annyiban gáz hogy t4 en is könnyen behalok ha nem figyelek oda, pedig van 10 milka tyúknesszem is. 11-2 buffokkal.

    meg ráadás nem hallnak a dögök olyan könnyen, így meg ezzel a set bonusszal haladok csak éppen innen hova tovább... mert a játék nem igazán dobálja a socketes amukat gyűrűket amik jók is...
    a leg gemeket pedig ahogy észrevettem csak ékszerbe lehet pakolni, a blizzard mindig kibaszik velünk nehogy már könnyebb legyen :D bele tolnak igaz plusz 800 órát csak éppen fene akar szenvedni még 800 órákat, mikor már 2 éve nyomja...

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Új hozzászólás Aktív témák