Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mikromanus #598 üzenetére

    próbálgattam eleget hétvégén, hogy mi éri meg és a szólós stílusomban nekem a2 a befutó... 20-30perc egy átlag köröm és 120-160k közt jön a gold :K kb 3szor dobok le 1-1 teljes inventory bazárt és időnként azért akad jó item is... a1ben is eshet 250eurós legend, de a4ben is eshet kukábavaló sz@r... a magamtól elvárt sebességem nincs meg a3ban, ezért nem erőltetem: meg mellesleg dühítőbb is, ha sok magas szintű sz@r hullik, a2ben pedig a rohanás közben nem foglalkozok vele annyira: kidobom egyszerűen és kész... ma reggel is tettem pár kört, megesett, hogy 3 ilvl63 rare esett ugyanabból a rare bossból

    nem akarok senkit meggyőzni: mindenki menjen ott ahol akar, de ha valakinek a1-2 fekszik jobban és lever 4szer annyi pakkot, mint a3ban, egységnyi idő alatt, akkor szvsz minden tekintetben az éri meg jobban :K hiába kisebb a monsterenként kapott xp, a mennyiség kárpótol, több tárgy+gold is esik, pénzzel is jobban jár, meg mivel a minta is 4x-es, ezért darabra a 4x-es mintából kb ugyanannyi ilvl61-62-63, mint a3/4 1x-es mintájából

    ...arról nem is beszélve, hogy nekem inkább az az élvezet, hogy megyek és darálok (elvégre hack n slash a játék), nem az hogy unom magam 1-1 pakknál, mire fekszenek és utána bosszankodok, hogy "már megint sz@r sem esett" (gondolom ezzel mások is így vannak)

    itt van egyébként a karakterem, de kicsi még a dam ahhoz, hogy kényelmesen 1shotoljak mindent a3ban :B ...talán majd olyan 250-300k környékén már jó lesz

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák