Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz radi8tor #5726 üzenetére

    100000kill helyett most már 50000 körül fog esni 1-1? :DDD ...lényegében szerintem nem sok vizet zavar ez sem, mert általánosságban minimális az esélye egy igazán jó rollnak így is (nézegettem a legendeket/seteket elég sokat és nagyságrendekkel több variáció létezhet, mint d2ben... ahol azért nem egyszer történt olyan, hogy baal dobott több set+legendet is)

    én azért nem félek, hogy mindenki ilyen táp lesz... inkább több lesz az az ember, aki összevásárol magának über cuccokat és abban fog virítani a statisztikák elején... az átlag játékosnak mondjuk nagyobb lesz az esélye, hogy jobb cuccokat talál, mint eddig, de ez nem is probléma... legalább kiegyenlítettebb lehet a drop: tegnap havernak elment 90milla körül egy ice climbers, ami reggel esett... aztán esett neki még egy int-es witching hour, ami elkelt nettó 50eur-ért, de talált chc/chd/as gyűrűt is... fogtam este 11körül már a fejem :DDD ...mondjuk akkor esett egy archon armor 60-80 str+vit-tel, némi armorral, 60allres-sel, SOCK NÉLKÜL... elvitték 5.5eur-ért, így azért nem panaszkodok :B (nem értem igazából a népeket)

    amúgy, ha abból indulok ki, hogy a 700+ óra alatt 1kezemen meg tudom számolni, mennyi olyan cucc esett, amit használtam/használok, nem gond a dropbuff

    ui: (most olvastam és örömteli hír)
    Bosses will now drop improved loot the first time they are killed in each difficulty

    All characters have had their "first kill" status reset for all bosses in the game

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák