Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz granini #52624 üzenetére

    Értem én hogy farmolgattál MPL10en meg hogy toltad a kriptát orrvérzésik, de nem a semmiért.
    MPL10et azért farmoltad mert hátha esik valami, ha meg nem akkor a sok földről felszedett gold+itemek vendornak történő eladása+az a néhány pár M-es tétel előbb utóbb annyi gold lett hogy fixen tudtál venni magadra valamit.
    Kriptát meg azért nyomattad hogy legyen sok sok para pontod RoSra.

    És ez biztos nagyon élvezetes is volt, bár én inkább tűket szúrtam a makkomba esténként :D

    Viszont itt ha már megy T6 akkor mivan? Mire gyűjtesz? hja semmire mert úgy se tudsz a goldal mit csinálni, maximum hobbi szinten craftolod a köveket :D
    Azt szintén kétlem hogy majd Para 600on valaki akinek mondjuk már cucc nem kell, majd azért tolja, orrvérzésig hogy napi 8óra játékkal hetente legyen neki +0,1% chc-je...

    De ez az én véleményem..lehet megváltozik, lehet csak én látom így de nah.
    Bár tuti nem csak én látom így mert Roli például a legend craftol mászik a falra..amit szeretne craftolni ahhoz vagy recept nincs, vagy alapanyag...ha esetleg netalántán mégis csak összejön 1 craftra akkor meg 3-4 napig jár a mystichez a forgotten soul mennyiség miatt :D

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák