Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Pekkk #485 üzenetére

    Nekem pedig az énekesről mindig a Butcher jut az eszembe. :D
    De most már offon belül is hagyom az offot...

    Szerk.: Ja, hogy a játékhoz is hozzászóljak (rendszerint csak csendben olvasgatom a fórumot). Nekem nagyon bejött egyelőre! (kb. 220 órát tettem bele összesen eddig; többre sajnos nem volt időm, illetve dolgozni, s még inkább élni is kell azért mellette :D ).

    Én talán kevésbé általános módon játszom: mind az öt osztályból párhuzamosan viszek egy-egy karaktert. (Illetve legelőször egy monkkal végigvittem anno normált, de azután töröltem és öt új karaktert kezdtem). AH-t nem akarok használni, ez alap nálam (valahogy nem szimpatikus), ellenben öt karakter találgatja a cuccokat és segíti egymást. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e olyan karakterem, amelyik végig tud így menni Infernón (bármennyire is nerfelgetik, azért magatalálós karakterrel így meglesz a kihívás bőven) Persze a puding próbája még nem jött el, mert csak Hell Act1-ben járok velük (illetve a varázslómmal éppen tegnap mentem át Act2-be), így igazi nehézséggel/kihívással még nem találkoztam (bár a monkomon kívül mindegyik karakterem megfeküdt már legalább egyszer (Witch Doctorom, amúgy meglepően élvezetes lett ez a kaszt, pedig az elején nem vártam sokat tőle), illetve van olyan, amelyik már bő tucatszor (Demon Hunterem; az egyetlen kaszt, ami nem igazán tetszik/nem igazán fekszik nekem).

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák