Új hozzászólás Aktív témák

  • rol33

    aktív tag

    no akkor hozzászólnék a témához.tegnap este pont ezekről a dolgokról beszélgettünk a srácokkal.
    az első része a dolognak h Gorneck pajtás sztem pont azt fájlalja amiről talán régebben is volt már róla szó, h a játék az igazán kitartó úgymond veterán játékosokat semmilyen formában nem jutalmazza.nem tudom ki hogy van vele de én pl. kb. fél éve normális lootot nem láttam és tudom már h a patchig nem is fogok, pedig kb. napi szinten toljuk.ráadásul a Blizz mint mindig a félévente 2-3 órát játszó, folyamat síró embereknek kedvez, sorozatos nerfek stb formájában...
    szóval mi inkább attól tartunk h majd a sok rinyagép kisírja szépen majd magának h hát ennek mag annak az emberkének aztán mi a retekért van olyan sok elosztható pontja, hát ez nem ér ám, nerfet nekik...
    meg azzal sem értek egyet s itt pl. felhoznám Andris barátom példáját, h ő 2k+ órát tett egy karakterbe és ennek ellenére hátránnyal indulna a kiegben...ezt a paragonosdit sztem valahogy másképp kellett volna megoldaniuk blizzárdéknak.

    a másik meg, granini pajti ez az autós hasonlatod sztem nem igen állja meg a helyét.mivel gondolom miután megvetted és majd mikor megjelenik az új autó attól még nem kell a régit KIDOBNOD hanem azért még sztem egy jó ideig tudod még HASZNÁLNI.
    nah itt a játékban szépen elrendezte a blizzard h itt a kieg után ezeket a pénzért vett itemeket NE tudd HASZNÁLNI!
    engem különösebben nem zavar mert mikor megvettem tudtam nagyon jól amit te is mondtál h semmi sem tart örökké, meg hogy csak egy játék és egy virtuális semmi.sztem más területen nem igen tudok példát mondani amit ha megveszek és újabb jön belőle akkor a régi kuka...

    ®

Új hozzászólás Aktív témák