Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Helmoras #44245 üzenetére

    Egyszerű, mint a pofon, mi? Igen, a Normál valóban könnyű, de én a Hellről és Infernóról beszélek. Persze, miután több tízmilliót ráköltöttél a felszerelésre, talán van esélyed egyedül is. :K

    Félreértés ne essék, én akkor játszottam vele utoljára, amikor Hellen és Infernon egyedül gyakorlatilag lehetetlen volt huzamosabb ideig kibírni olyan cuccokkal, amiket játék közben találtam. Az AH más tészta, én is vettem próbaképpen pár nem olyan drága tárgyat akkoriban, és valóban ég és föld, hiszen amint erősebb geart viselsz, máris könnyen lenyomsz mindent - legalábbis egy ideig.

    De én így egyáltalán nem találom élvezetesnek a játékot. Ráadásul nem vagyok elég mazochista sem, amikor fél órán belül húszszor halok meg (Mert nincs pénzem AH-ból jobb cuccot venni), akkor már abba kell hagynom, mielőtt komolyabb károkat szenved a billentyűzetem... :B

    Láttam pár havert annak idején akció közben, komolyan mondom, mint valami robotemberek, őrülten nyomkodták a billentyűket. Én még szemmel követni sem tudtam őket, nemhogy utánozni. Vannak hardcore játékosok, nekik megvan a kellő gyakorlatuk és kitartásuk az efféle grindeléshez, de én nem ilyen vagyok. :N

    Én sajnos megszoktam már az offline szerepjátékokban, hogy elkezdem a játékot és végigviszem a szerzett felszereléssel. A jobb darabokért persze megküzdök - felfedezés, erősebb ellenfél legyőzése, stb. -, de amikor azért nem bírok továbbmenni, mert nincs pénzem cuccokra, máshonnan meg gyakorlatilag nem esik, na, az már nem az én műfajom. :(

    Épp emiatt örültem, amikor végre meglett az első Legendary tárgyam, mert amikor annak idején hónapokig toltam, nemhogy Normálon, de még Infernon sem kaptam egyet sem. :N Igen, észrevettem, hogy immár jelentősen könnyebben haladok, mint azelőtt. És ezzel már számomra is elfogadható lett a játék - bár még messze van Hell és Inferno -, remélem, hogy a Loot 2.0 érkezésével ez még tovább fog javulni.

    Ne magatokhoz mérjetek, akik szeretnek csapatba vergődve több százszor végigmenni az utolsó pár helyszínen a jobb cuccokért, én egyedül szeretek lenni és maximum kétszer-háromszor végigmenni a saját tempómban. Jöhetne már a kiegészítő.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák