Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Agro #3839 üzenetére

    Te folyamatosan azt állítod hogy egy barbár ugyan olyan DPS-t tud kihozni ugyan annyi pénzből...és ez nem igaz!
    Az én gearem összesen durván 120-150M...nekem van 73K unbuffed DPS-em..
    Van egy ismerősöm akivel nap mint nap játszom..a DH-ja még nincs 40M-ben..de legyen 50M...biztos ami biztos..és az ő unbuffed DPS-e 94K..
    20K-val több és harmad annyit költött rá..

    Néha meghal ACT3-ba de a DH ilyen..

    ÉS ami a legfontosabb...ha én utol is érném DPS-be akkor sem lehet egy lapon említeni a 2-t mert míg én Frenzyvel csápolok egy mobot addig neki a Hungering Arrowja ide oda pattog, illetve amíg én a Seismic Slammel bohóckodom (ez nagy aoe bimmbumm) addig ő eltol 3 ball lightingot és egy képernyőnyi mobot besebez 6szor...

    Teljesen mindegy hogy WotB-vel mekkora DPS-em van mert
    1. 15secig tart
    2. Fele akkora területet sem tudok besebezni mint a DH

    Persze a DT más tészta, az szerintem is erősre sikeredett de te kollektív a Barbárról beszélsz..

    Mióta megvan a játék azóta DH mindig van a "csapatomban"...tudom mit tudnak..
    Egyedül lehet hogy veszélyes nekik az élet ACT3-ba de kiosztott DMG-be nincs kari ami felveszi vele a versenyt..

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák