Új hozzászólás Aktív témák

  • Agro

    senior tag

    Jesszusom mirol beszelgettek...

    Hol van meg a kieg?
    Jatszott mar valaki kozuletek AHval rendelkezo online game-el korabban?

    Sajat velemeny es tapasztalat, hogy nem lesz megbontva az AH. Felesleges nyug, plusz maga alatt vagna a fat a blizz. Ha a classic player nem latja a kieges ahban levo cuccokat akkor egyel kevesebb dolog motivalna a megvetelere. Rengeteg dolog nem hangzott meg el a kieggel kapcsolatban csak a mezes madzagot huztak el az orrunk elott. Le merem fogadni, hogy rengeteg olyan plusz dolog fog meg bele kerulni amirol most meg nem hogy nekunk meg a blizznek sincs fingja.

    A kieg is csak egy patch lesz a tartalmat pedig csak akkor ered el ha megvan a serial. Ha nincs serial akkor ott lesz egy baromi nagy X vagy egy Lakat az itemeken ami exphez tartozik. Meg fogjak tudni venni a classic playerek de nem tudjak hasznalni. A5-be nem fognak tudni becsatlakozni. Exp karakterrel nem fognak tudni partyzni ezzel elkerulendo a power lvl-t. De meg azt is tamogatnam ha aktivalnanak egy featuret amivel 10 lvl differencia eseten nincs XP es a cap vonatkozna a playerek kozti lvl diffre es a monster lvl vs player lvl diffre is. Mas jatekoknal tokeletesen mukodik a rendszer. Ha egy exp karakternek esik egy lvl63as item akkor azt se fogja tudni hasznalni egy classik player mert mar az is exp item. Ebben semmi bonyolult nincs szerintem. A kereskedest meg minek gatolna a sajat rendszeren belul a blizz ha egy classic player annyi esszel bir hogy meg vesz egy itemet amin ott virit hogy "nem tudod hasznalni" akkor az magara vessen. Ez kb olyan mintha csirket keresnel barbarnak off-handbe...

Új hozzászólás Aktív témák