Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz Jazz #35174 üzenetére

    A +10 mLvl nagyon dúrva nehézség növekedést fog jelenteni, mind mEHP, illetve mDPS szinten is.

    Nem volt túl sok időm körbejárni a témát, hátha tudtok válaszolni:
    - az új act és új class csak exp-ben jön, ugye?
    - a +10 mLvl-t én nem tudom elképzelni, hogy a mostani act-okba visszavezetnék valahogy, tehát az csak act5-ben lesz gondolom, tehát csak az exp-ben?
    - ha 10 új karakter level lesz, akkor helyes-e a teóriám hogy 10 új monster level jön? Most a legnagyobb karakter level a 60, és a legnagyobb monster level a 63 (act3/4). Azt ugye tudjuk hogy monster level 61 és 63 között bődületes a nehézség növekedés, ezért lehet hogy a monster level nem is 10-el lesz több act5-ben, hanem csak mondjuk 3-al. Erről láttatok valami info-t?
    - ha jól értem, akkor 2 db p50-es karakter ugyanúgy 100 db szétosztható pontot ad, mint egy p100. Logikus... vagy nem?
    - teszem azt van 700 paragon szintem. Kapok mondjuk erre 700 pontot account-wide. Tehát minden karakterre el tudok osztani 700-700 pontot?
    - egy adott karakterre mondjuk összevissza szétosztottam a 700 pontot ami neki jár. Mondjuk INT-re toltam mindent. Ezután ezt újra tudom osztani?

Új hozzászólás Aktív témák