Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz mobal #33513 üzenetére

    szerintem simán elég lesz, ha van elég dps-ed az élettöltéshez..

    más : ma átugrottam US szerverre - mert hát ugye ez itt down :DDD - és megsétáltattam a barbimat ..igaz, dps-ből még lenne hová fejlődni, de csak a magamtalálós lehetőségeim vannak, az meg mostanában nem volt a legjobb..
    ..és hová mennék exp-ért meg cuccokért, mint mp10-re? :K Ott figyel egy P94-es fagyis, meg másik 2 P35 körüli a partyban.. Nézem, a wiz meghal (akár többször) minden egyes pakknál.. nézem a profilját, van elég life-ja, 1200 loh, nem értettem annyira, miért hal..
    néztem a skilljeit, mondtam neki, hogy király az evocation passzív, de én unstable-t tennék be, főleg, ha minden pakknál halok.
    meg, a meteor shower jópofa, de egy Magic Weapon/blood magic-kel több esélye lenne a túlélésre.
    Azt is megírtam, hogy itt EU-n van egy jó kis P100 fagyisom, szóval van tapasztalat..
    Erre, írja a gyerek, hogy akkor menjek azzal játszani ? :DDD
    Na, írtam neki, hogy tőlem haldokolhat tovább, nekem a barbival nem pálya, egyedül lemegy a map, csak lassabban :D aztán folytassa a haldoklást, ha azt választja, csak próbáltam segíteni..
    (bár szerintem, p50+ már ciki, ha nem tudja felmérni a határait, és/vagy nem keres megoldást)

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák