Új hozzászólás Aktív témák

  • Bahama

    aktív tag

    válasz proci985 #33118 üzenetére

    poénból rámentem überre is rapid fire-rel soloban.
    mondjuk átálltam defensre. cuccok mardtak, de skillben jött a dmg reduce sentry, meg a perfectionist passive.
    ezzel már le tudtam tankolni magdát is. inkább skeleton volt macerásabb mert az knockbackel.
    raka+ghom sima volt.
    viszont siege lehetlen ilyen builddel. sőt nem is ő a probléma, mert még lassan őt is ls tudtam volna szedni annak ellenére hogy fel-fel vesz. csak ilyenkor még kule rádnyom 1 fireballt, vagy kőomlást, és ott már mind1.
    Főleg ha még bubit is kapsz, akkor kb még sebezni sem tudsz. Ott csak az állandó menekülős helyezkedős taktika van dhnak.

    Azért a dmg-nél az az 500 dex különbség is elég sokat számít, de persze a manti is.
    Mondjuk van egy szépséghibája, hogy ugye rollbackes, vagy dupeolt, ki hogy hívja...
    Még akkor sikerült vennem, amikor ebből fixen fenn volt egy időben minimum 2, de volt hogy 3 ugyanolyan is AH-ban. Mondjuk így is 1.2 vagy 1.3 milliárd volt... (az egyetlen cuccom aminek csak nőtt az értéke)

    [ Szerkesztve ]

    Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

Új hozzászólás Aktív témák