Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz mikromanus #31442 üzenetére

    " Azt már párszor lejátszottuk és unalmas, hogy félszavakon lovagolsz mindig."

    Oh Mikro tudom hogy több személyiség van benned de kérlek vedd már elő az értelmesebbet..

    Te vagy az az ember aki mindig mindenki szavait kiforgatja ha bárki egy rossz szót mer szólni hozzád.
    Emellett segíteni CSAK ÉS KIZÁRÓLAG úgy tudsz ha közben legalább 3szor belerúgsz az emberbe..

    Nagy segítség hogy "ringre minek resi?"

    Én bizonyítsak neked? Minek? Ki vagy te nekem hogy én bizonygassak bármit? Mellettem megfordulnak emberek és látják hogy mit bírok, nem csak abból lehet következtetni amit videón eléd tárok..
    Főleg hogy lehet hogy 30-40felvétel készül mire egy sikerül halál nélkül ;]
    Bizonyíts te...menj el Streamelni és mutasd meg milyen nagy vagány a builded akkor amikor a mobok egy picit tovább bírják és nem éled túl borotvaélen táncolva..vaaaagy..csináld meg ugyan ezt HC-n.
    Hja persze most jön a választékos nah majd én megmondom mire való a HC duma, de inkább ne...nem vagyok rá kívácsni :N

    Értsd már meg hogy nem csak az a jó amit te gondolsz...még ha fáj is ez neked :)

    Részemről lezárom ezt a vitát mert úgy is csak a felesleges köröket futjuk folyamatosan :K

    MÁS: Van aki rendszeresen bicajozik innen? :B

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák