Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    reggeli monk jelentés:
    - alakul, alakul
    - halálra idegesít, hogy még a DH-hoz képest is papír vagyok... archonról vagy barbárról vagy WD-ről meg ne is beszéljünk...
    - kezdek rászokni arra, hogy megyek mint a gép és magamra rántom a mobokat. f@sz se fog utánuk rohangálni... Mondjuk a FoT már majdhogynem ranged skill a thunderclap-al, de még nem az igazi :DDD
    - kell majd két marquise emerald, tudom, tudom...
    - kevés a spirit. Nem biztos hogy értem én ezt, de most akkor nekem ég IAS kellene, hogy a FoT több spiritet generáljon? Alapból ott kezdődik, hogy amikor beugrok a mobok közé, akkor ugyebár kellene 75 a a sweeping windre, kell 25 a breath of heaven-re, és mondjuk ha a "beugrás" egy cyclone-t jelent, akkor még 50. Ugyebár ez így kereken minden spiritem ha épp fullon vagyok, de általában nem vagyok. Ja és még ugye illene az overawe-et recastolni a DPS boost miatt, amikor már közel van az elite pakk.

    Teória: elvileg ha jól sejtem, akkor az a nagy bajom, hogy túl kicsi MP-n (2) megyek. Mert most mindent 1 hitelek, és szerintem emiatt nem jön a spirit. Gyakorlatilag a buff-fenntartásra megy minden spiritem és közben alig van harc. Viszont a baj az, hogy magasabb MP-n szétszednek mint floki a lábtörlőt...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák