Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz mikromanus #30755 üzenetére

    Én nem tudom hogy mennyi az a 159k unbuffed, eddig 30 percet játszottam a monkkal. Inkább azt mondd, milyen fegyó kell ide...
    "virít a crites mempo..." - ja, kár hogy legacy...
    Nem mondtam, hogy szar a cuccom, mivel a DH-mról van, persze egyáltalán nem valami "hűha".
    Kavicsot nem teszek bele marquise-t amíg nem tudom milyen fegyó kell :)
    Nem szeretem se a pörgettyűt (tempest rush, forgó barbár), és a skorn-t sem, mert elalszom 2 ütés között...
    Na, majd p0 -> p100 között kitalálom hogy mi a jó nekem ;) Csak tényleg, mondjátok meg milyen fegyó kell ide.

    LOOOOOOAL: most nézem... az a first of azturrasq az 1.8 mrd körül van AH-ban (a won khim lau tényleg ratyi)

    btw MP3-on simán kinyírnak, de lehet hogy ahhoz van köze, hogy a mantrán egyszeri bekapcsolásán kívül csak a left clicket nyomogatom :) Azt már alapból nem értem, hogy minek kell még egy spirit generator, amikor úgyik csak egyszerre az egyikkel tudok ütni... a Vortexes cucc vicces, meg fogom szokni (barbárom imádná), az exploding palm teljesen érthetetlen számomra... melee range-ből kellene használni? A sweeping wind meg ha jól értem nem eshet le rólam, feltéve, hogy folyamatosan ütök?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák