Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Gyuri27 #30602 üzenetére

    Szóval lecseréltél egy brim Skornt egy átlagos 14xx-es skornra. AS-es skornokban bőven van 15xx DPS-es is baráti áron. Ugye tudod, hogy az AS már benne van a kiírt fegyver DPS-ben? A leach ugyan mellőzhető, de nagyon hasznos. Ha skillből nyomod, akkor bukod a 3. dps passzívot (alkalmanként 25-30% dps). Esetleg övön szerezhetsz ahogy írtad is. Gazdaságos/közepes barbira jó dolog. DPS barbin az öv DPS slot, így oda nem igazán jó. Mentem én is így, meg csak élettöltő passzívval is. Nagyon jól használható. Csak sebzésben bukta. A skill dam nem sokat ad. Basht amúgy is csak töltésre vagy buffra használom ha használom. egyébként hota, rend, vagy sprint a skillezés függvényében. A rend jól tölt és hasznos is, de alap leach nélkül elég rugalmatlan kétkezes fegyvernél. Lassú a "töltés kihelyezés" picit. A yeti fenntartásban is ez a bibi. Ezen +5-10% fegyver alap AS sem sokat segít. Adott elit és a környező plebsz kivégzésére azért elég így is még ha több bercig is tart. :C

    Egyébként nem azt mondtam, hogy nem használható, hanem hogy nem egy kategória. Az AS-low DPS (14xx is az) skorn tömegtermék. A "magas" (1400 vagy afeletti DPS) leaches skorn már prémium kategória. főként ha normális chd és main stat is van rajta.A leaches skornnal is buksz DPS-t, csak összességében kevesebbet. A te döntésed hogy oldod meg a(z élet)szívást. ;)
    Ha skornra valaki rubint tesz, akkor az az ePenis Diabloprogress itemlista miatt van, vagy gyenge a chc-je (bár akkor ugye nem top barbár). Összesítve több 10k dps buko a high-end fegyvereknél a smaragd helyett a rubin. Persze az is lehet hogy több a pénze amint a tapasztalata. ;]

    (#30603) Edge
    Solo kisérleti skillezés volt. 5 valornál warden előtt estetek be. Erre már nem váltok skillt. Picit fury hiányos lett a helyzet. Főként hogy alapból hota volt csak bent és se frenzy se bash. De most hogy hessegesselek el titeket ha már egyszer (antiszociális magatartásom ellenére is) betársultok? :DDD

    (#30604) Thrawn
    Az Insanity rúna már csak ilyen :DD

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák