Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz mikromanus #30600 üzenetére

    Azért azt vágod, hogy nem csak a te megoldásaid jók és nem mindig mindenben neked van igazad? ;)

    Továbbá az immo övnek van más előnyös tulajdonsága. A +fury, magas all res, ls. Az én övem +14%-t ad bashra. Azt gondolom ezen dolgok sem elhanyagolhatóak. 3 immo cucc egyben meg csökkenti 4%-l a bejövőt melee esetében. Ez se szar.

    Mondom lassan, hogy megértsd. :DDD Az 14xx 9% as skornomat olcsóbban vettem mint az 13xx ls skornomat. Kapásból kb 20k dps ugrott rám (teljes buffon több).
    Múltkor valaki linkelt egy top babát (nagyon top babát). Neki is as skornja volt (rubyval ráadásul).
    Nyilván neki nem te adtad a tanácsot. El is tévedt rendesen ebben a diabló 3 nevü trutyiban. ;)

    Szóval maradjunk annyiban kinek a pap, kinek a paplan.
    Ha lenne több goldom egy ice, egy jobb chest, egy chc-s mempo nekem is befigyelne. Ha ehhez hozzá adod a jobb köveket illetve a + para szinteket. Az én babám semmivel nem lesz rosszabb mint a tied. Másnak más lesz, de nem rosszabb.

    Abban viszont igazat szóltál, hogy a skont lényege az 1 max 2 hitel való gyilkolás.

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák