Hozzászólok Aktív témák

• granini

őstag

válasz davidsito #24341 üzenetére

Mindkettotoknek igaza van. Meg nem is.. van az a tenyezo hogy 'szórás'.. meg hogy randomitas..ez mutatja meg hogy a varhato eredmenytol mennyiben ter el pl a valosag. Olvasom sokat a forumot, es eleg sok fajta tapasztalat meg lett itt osztva.

Csak a teljesseg igenye nelkul:
    - 600-as MF-el mentem es nem esett semmi 2 napig aztan meg esett 4 leg..
    - ha 2 napig nem lepek be utana amint belepek a jatekban 5 percen belul esik 1 brim erteku leg..
    - onnan tudom hogy mindjart fog esni leg hogy egy reti szarkupacbol is mar sarga esik..
    - nekem meg a socketes Fury-m frankon egy fegyvertarto allvanyrol esett le, amire nem is kattintottam ra, csak a DH haverom elciganykerekezett mellette..

es hasonlok.. mind azt mutatjak hogy van randomitas a jtekban, Nem lehet 2-3 ora vagy nap jatekmenetbol semmilyen kovetkeztetest levonni.. a magic find nyilvan valamilyen nagyobb tartomanyban merheto csak, es gondolom hoy a game valahol igy is van megirva. Most komolyan, ha azt tudja a szerver hogy melyik karaktereddel hany percet toltottel, gondolod hogy azt nem tudja, hogy mikor mit talaltal..? ccc.. nem masodperc alapon szamolja a Blizz az MF-et hanem azt mondja, hogy keremszepen aki jatszik 100 orat 400-as MF-el, az nagy valoszinuseggel tobb leg-et fog talani mint aki szinten 100 orat jatszik de csak 300-as MF-el. De ezt nem 2 oras intervallumban keretik osszehasonlitani hanem mondjuk 1 honap alatt.. es akkor mar elvileg kisebb szorasnak kell lennie, es ki kene deruljon hogy valoban 400-as emberunk 10 legit talalt a masik meg csak 8-at es hello maris ott a +20-25% tobblet visszaigazolva.

Arrol a faktorrol nem is beszelve hogy kozben az MF a karaktereden folyamatosan valtoz(hat)ik, tehat a game meg azt is bele kell valahogy kalkulalja.. nincs egzakt modja ennek. Na mindezt csak azert irtam le mert en is jartam ebben a cipoben, hogy gyurtam gyurtam a magas MF-re aztan semmi nem lett, aztan tok sima gear-ben mert hullott a brim.. Meg vegigverekedtem magam kinkeservvel MP7-en a wardenig aki nem dobott.. (garantalt 70%) majd duhbol lementem apritani MP2-re es harombol haromszor dobott..

czpitti kollega fogalmazta meg jol.. elvezzetek a jatekot, csevegjetek, vegyetek fel mindent, uljetek fel mindenre, huzzatok ki a warden nyelvet a seggen.. ez egy jatek :)

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Hozzászólok Aktív témák