Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz F-ECT$ #22484 üzenetére

    Ha Archon akkor Andariel, vagy ha kevés a hp/res, akkor Mempo. Fegyvernek egy full fizikait válassz LS-sel és sockettel, mellé meg egy Triumot. Legyen 2 Zunid: csizma + pox vagy csizma + mellvért. (Talán az előbbi jobb dps szempontjából, mert vértből a Tal a legjobb, csak drága belőle az all reses kellő hp és int mennyiséggel.) Nyakláncnak szintén Tal, ha van rá keret, akkor 7+ chc-val. Öv: witching, a több szabadon választható
    Látszik hogy abszolút barbárban tudok csak gondolkozni(van DH-m is lvl60,de életképtelen infernon,nem is foglalkoztam vele..).
    Triumot éppen most adtam el a hsz-ed előtt mert a chantodo force +9000 sebzést adott hozzá képest(na meg a szett bónuszt a will miatt.aminek szintén örültem,mert bár socket nélküli de 300k-t megért pláne hogy van rajta Life steal!
    egy fizikai sebzéses kardot,tört akkor nézek ha megéri a chantodo-t lecserélni. tényleg?

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák