Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz VanDaal #22194 üzenetére

    kb. hasonló szinten van a barbim:
    konen
    mondjuk ez az MP1-3mas cucca,ha átöltöztetem akkor kb. 150k alapsebzése lesz.
    (kis mp-n a +35% hellfire ring meg a movement speed-es cuccok csökkentenek a dps-en de ide bőven elég az xp farmhoz)
    biztos mondják majd hogy próbálj kraftolni vállast,bracert,lehet szerencséd lesz,nekem 200ból sem sikerült a mostaniaknál jobb.Egy kraftolt bracert meghagytam mert magas mp-n jól jön a 270 vitalityje és mellette még chc is van rajta meg allres,de azt leszámítva nekem nem volt szerencsém.jobban jártam volna ha elköltöm azt a sok goldot.
    kesztyűből mondjuk immortal kingesből tudsz hasonló statosat és ha bevállalsz egy kis strenght vesztést akkor a csizma is lehet IM a set bónuszért,plusz egy kis movement speed-et is nyersz.
    Te korábban kétkezessel nyomtad nem? Én pont utána váltottam skorn-ra te pedig úgy látom le róla.
    A használt skilljeidhez pedig jobb lenne a skorn!.a két egykezeshez más skillkiosztás előnyösebb lehet szerintem,itt nem használod ki azt a plusz AS-t ami szinte az egyetlen előnye a kétkezes fegyókkal szemben barbinak ha 2db egykezessel nyomul.
    Most sietek csak kapkodok de majd kiegészítik szerintem a többiek!

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák