Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Tegnap kölcsönkaptam Gorneck kollega nyúzóbicskáját, hát ne tudjátok meg! :DD
    Eleve 16k dps-t dobott rá az "über" Furymra (3 millás :) ) - de ez haggyám, mp3 helyett mp5-ön beállok a tömegbe, tolom kifele a macikat, és hullik körülöttem mindenki, mint a forgács. :C
    Még az alám rakott átkokkal is elbírok, amíg nem jön egy arcane vagy láncos kutya.
    Akkor viszont elhasalok. Ezzel mit lehet kezdeni vajon? 40k lifeom van, 500 körüli LoH, 2,7 LS, resistek 550-600 között. Vagy csak ilyenkor simán szaladjak odébb?
    Egyébként a macikkal van olyan gondom is, hogy nagyon lassan indulnak meg. Kell 1-2 mp mire elkezdenek özönleni. Ez főleg a kincses manónál érzékelhető, hogy gyakorlatilag képtelen vagyok elintézni időben a pofáját, mert odarohanok, elkezdem rá nyomni a macikat, de mire az első odaérne hozzá, az már odébb is futott. Úgyhogy a tegnapi kör alatt az 5 manóból kb 1-et tudtam csak elkapni, aztis azért, mert beszorult egy lyukba.

    Kisfiam hajnal 2-kor azzal ébresztett szipogva hogy "bocsi apa, hogy odaküldtelek a szobrokhoz (?), és azok megettek!" :Y Kellett pár perc, mire egyáltalán felfogtam, hogy mivan.
    Szerintetek tiltsam le a játék-nézésről?... :F

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák