Új hozzászólás Aktív témák

  • m.lala

    aktív tag

    Köszönöm, köszönöm, köszönöm és köszönöm :DDD
    ezek a kézzel fogható infók igen jól jönnek

    (#20238) Cyberbeni
    -néztem a linket amit küldtél sajnos németes vagyok(cikiiii) de majd ráeresztek egy fordítót/ v google chrome- ot vagy kinyitom a kis szám és kérdezek...mondjuk tőled :DDD
    -ahogy leírod és olvasok másokat sokkal könnyebb már nekem mint annó nektek volt, némi pénzmaggal messze gyorsabb haladást lehet elérni mint anno..persze ez a játék velejárója

    (#20239) abéla
    -köszi, időm van végig nyomni, nem fogom elkapkodni ;]
    -multiboxing + mák + csajod dolgoztatása.... hátööö én konkrétan nem pon erre gondoltam:D
    de ahogy látom tolni kell szépen és jön a gold majd fejleszt ah-ból a maximalisták által bagóért árult cuccokból a leggyorsabb út....

    (#20243) fahrii
    -átnézem majd a karid, meg másokét is ha építeni kezdem a DH-t
    -köszönöm az AH böngészős ötleted annyiban van mákom, hogy ahogy írták is már ,a hasonlókat megtudom nézni jobb gombbal talán, bár 1 stat is sorsdöntő
    biztos lesz olyan, hogy áron alul eladok pár cuccot....
    -köszönöm a felajánlásod gold és cucc ügyileg, szeretek a magam erejéből boldogulni, de nem vagyok a magam ellensége azért:) szal majd ha oda kerülök szigorúan kölcsönbe elfogadok esetleg egy, max két cuccot, de pénzt semmiképpen nem... így nem bántalak meg és nem tűnök képmutatónak se:D,. de a gold az nálam elvi kérdés:)
    -az egyhangúsággal nem lesz gondom egy ideig, de megfontolom mondjuk valami könnyed vígjáték sorozatot alá csapok, a te anyagod nekem kissé...hmm húzós..bme ehhh inkább bmw:D

    (#20251) mikromanus
    -köszönöm a kézzel fogható infót szintén nagyon hasznos volt
    -mi az az xp/kill jellemzős item?
    -tehát egységnyi idő alatt minél nagyobb sebzés és a többi jön magától.. legalábbis eleinte.:)
    -a paragon lvl a kapott tárgyak és pénz és xp %-os értékét dobja meg ha jól tudom kissé pongyolán leírva..
    egy számomra lényegi kérdés: tételezzük fel ölök normalon meg ölök Hellen most mondtam valamit a tárgyak és pénz kiesési esélye nyilván nagyobb magasabb szinten de ugyanaz az über cucc kieshet normalon is? remélem érted a kérdést, tehát ok hogy az esély kisebb de bármilyen szuper fegyver kieshet a szinttől függetlenül?
    -a pénzkeresésen játékpénzt értemtte de most, hogy mondod ;] tételezzük fel kiesik egy über item azt betehetem különösebb gond nélkül AH-ba és valós pénzzel fognak nekem fizetni? értsd ha über mákos vagyok akár a játék árát is megkereshetem kis/nagy mákkal? :)

    és igen totál kezdő vagyok:D
    még egy kérés ha tételezzük fel egy tömeg pusztító barbárral akarok nyomulni mondanátok nekem egy ütős skill kombinációt tömeg mobolásra mielőtt beleveszem a tesztelgetésbe, a megfelelő runákkal persze :B
    a DH-még ráér
    ez hosszú lett :R

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Új hozzászólás Aktív témák