Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz capafog23 #19256 üzenetére

    Szia!
    Jópár cuccodból tudnál olcsón jobbat venni
    (nekem is segítettek,és bevállt tanácsokat adok tovább):
    vállasból 200+ str-est tudsz olcsón venni.
    kesztűn legyen attack speed és/vagy critical hit damage
    bracers-en sem árt chc
    ővet is tudsz 200 strenght felettit fillérekért!
    nadrágból nemrég adtam el 40k-ért olyat mint a tiéd csak volt benne 2 socket.
    az még 90-100 str ha jó kavicsokat raksz bele(vagy vitality ha arra hajtasz)
    a pajzsod nem sokat ér,vagy vegyél egy olcsó stormshieldet(van eladóm ha még nem vitték el,50k-ért),
    vagy tényleg egy másik fegyó sok chd-vel,sockettel.
    ha kétkezest akarsz akkor skorn, ha két egykezest akkor fury lehet az egyik sockettel,
    de én pl. sun keepert is találtam olcsón sockettel,és azon bonus damage vs elite is szokott lenni,valamint
    látom még sok magic find-os cuccod van,azon 40mf is szokott lenni.(paragon levelt ha huzod majd úgyis elhagyod az MF-es cuccokat)
    gyűrűn,amun legyen chc,chd vagy attack speed,egyiken sincs értékes stat(main statokat leszámítva,de hidd el sokkal többet ér egy jól balance-olt chc-chd páros mint 50-100 str)
    a sebzésed nagyon kevés, én az itt kapott jótanácsok előtt voltam 26k-n,most 130k-t ír az armorym:
    konenbarbár
    jobb fegyóval(fegyokkal),és egy kis chc-chd-as trióval jócskán fel tudod tornázni majd!
    ezres dps jó lenne,de ha sok chd és socket van rajta elég lehet kevesebb is a fegyveren.
    (egykezeseknél,kétkezesnél 1200-1400 dps kell)
    cipőből is van jobb,nekem mániám hogy movement speed is legyen rajta,de fire walkersből tényleg van olcsó,jó statokkal!
    skillek:
    passzívból a weapon mastery és a ruthless ,tough as nails trió vált nekem be(az ucsót nem merem még mindig elhagyni,mert kell az armor,sokan rakják be még ahelyett is az életszívást,de azt akkor érdemes ha tényleg nagyon sokat sebzel!)
    többi skill nem rossz,bár a revenge és a rend hasonló skill,revenge helyett próbáld meg a hammer of ancientet,brutálisakat lehet vele csapni!
    act3 tökéletes farmolni! sok mob és elite kis területeken,lehet haladni paragon levellel is itt rendesen.
    olyan monster power levelt válassz ahol gyorsan haladsz,nem érdemes szenvedni,sokat behallni,nem haladsz gyorsabban xp tekintetében sem ha adott időre lebontod!
    Nekem xp tekintetében a bridge of korsikk waypointtól a teljes csatatér letakarítása meg az arreat crater level 2 jön be a legjobban!
    Szép hosszúra sikerült! Remélem tudtam annyit segíteni ami segítséget én is kaptam itt! :K

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák