Új hozzászólás Aktív témák

  • Agro

    senior tag

    válasz priti #1869 üzenetére

    No offense..., de ez iszonyat nagy baromság.

    Láttam már más MMO-ba, hogy mit eredményezett az ilyen irányú kontroll... Tömeges lelépések. A Diablo 3 ugyan annyiba kerül mint más játék újonnan. A különbség az, hogy ezzel 15k hufért nem 10-20 óra játékot kapsz, hanem 200+. Akkor melyik éri meg jobban? Az RMAH opcionális nem kötelező használni. "Lenyulni" csak azokat tudják akiknek amúgy is van pénzük. RMAH-ban csak akkor tud a gyereked vásárolni, ha van bankkártyája, szerinted nyugaton olyan hülyék, hogy bankkártyát adnak egy 12-16 éves gyereknek? Nem tudják lenyulni, ha a szüleinek egy ici pici esze is van. Aki meg dolgozik és van saját keresete szerintem el tudja dönteni, hogy mire költi a pénzét. Van aki elissza, el lottózza, el bulizza. De minden embernek megvan a maga igénye a kikapcsolódásra és a havi kerete, hogy szórakozásra mennyit költ el. Ha valaki ezt a diablóba öli az neked miért fáj? Szerintem rossz helyen tüntetsz. vannak más vállalatok akik sokkal nagyobb lehúzásokat csinálnak és ezek a cégek olyan cikkeket árulnak amik létszükséget képeznek nem pedig élvezeti cikk. PL.: olaj vállalatok, gyógyszer gyárak.

    Az más kérdés, hogy neked van egy személyes véleményed arról, hogy egy virtuális tárgynak nincs értéke, mert nem tudod megfogni.

Új hozzászólás Aktív témák