Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Agro #1765 üzenetére

    Most mentem végig act4-en egy csapattal, Diablo hellen jobbat dob állítom, kaptam 4 sárga semmit tőle, lvl59 páncélt dobott, egyébként végig a nagy semmi egész act-on, az egyik gyerek a felétől fel se kelt 3-an mentünk végig ennyit egyhuzamban kockulni... mindenem zsibbadt a végére, egy 1000DPS feletti sárga 2h fegyó esett ami régen még talán eladható lett volna, de ma már gyenge stattal 1000DPS 2h kb. nullát ér, szóval nemtom hogy hol kéne esnie jobbnak, de soloban szerintem végig se viszem. A hétvégén esett két legen, egy 1h crossbow meg egy 2h crossbow, mindkettő eladhatatlan.
    Ha nekem a lovacskákat meg a virágokat kell néznem azon a titkos mapon, amítől a szemem kifolyik 2 perc alatt meg rosszabb, mint egy webes flash játék... szóval ha ott esik a tuti akkor inkább kössz nem. Egyénként nekem ott se esett semmi extra eddig.
    Sima act1 farm közben estek idáig a legértékesebb cuccok. Röhej. Na jó act2-őn esett egy gyűrű crit ch+crit dam -al amit el tudtam adni most kemény 2 milláért.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák