Új hozzászólás Aktív témák

  • buherka

    addikt

    válasz R3ĐßuŁŁ #17048 üzenetére

    Kösz tes...

    Úgy is majd megkapom a többiektől hogy túl vagyok balanszolva :D
    Ezzel az új amuval, már nem nagyon van szükség a Gloom-ra.
    60K life, 600+ all res, 3%LS, 525 LOH, 1675 life reg. Most így megvan 714K unbuff EHP.
    DPS 240K... :B
    Én pont azok közé tartozok akik imádják a Windforce-ot és bizony jó haszna van az 50% feletti Knockback-nek. Ez hiányozna a legjobban ha elhagynám ezt a fegyót. Főleg mert ugye én is használom a Steady Aim p.skill-t. Tehát tartani kell a távolságot a monsztákkal. Vagy én vagy ők hátrálnak...inkább ők. :D

    Azt vettem észre hogy a 2.4-es att speed-el van igazán jó visszatöltés. Mantival sajna nincs meg. Két féle LS-es Mantit kipróbáltam...hááát...lósz@r a Wind-hez képest. Sajna kell a magas att speed a jó visszatöltéshez. Thrawn-ak anno igaza volt, hogy kivágta a LS az alacsony sebességű Xbow-ról.

    Tegnap mentünk MP10-en Übert (Én, AszSzuli, András, Trier). Én most először.
    Magdáéknál olyan halálozás volt, hogy azt csak na. Egyszer nekem is tente volt. :D
    Andráson lepödtem meg a legjobban. Ezzel a karival úgy bírta hogy csak pislogtam. Sokszor úgy volt hogy csak ketten maradtunk és úgy élesztettünk.
    Tehát én azt mondom hogy ha ügyesen játszik az ember, akkor nem kell vagyonokat költeni egy karakterre, hogy jó legyen.

    Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Új hozzászólás Aktív témák