Új hozzászólás Aktív témák

  • Face8814

    őstag

    válasz abéla #16769 üzenetére

    Hát, az össz cuccom nem volt összesen 60 millió, így ha visszaosztjuk akkor kb ez az 5-6millió/item ami nekem a tescos mértéket jelenti. :K
    A cm-builden már agyaltam, de a LoH vagy LS növelés már nem az én árérzékenységemnek való. Az AS-t még fentebb tudnám pofozni (ezért is akarok többek közt Inna nadrágot), de az előbb említett LS vagy LoH hiánya miatt nem biztos hogy életképes lennék.

    Továbbra is nézegetem az amukat, de Tal R.-ban találok csak olyat ami számomra megfizethető és DPS növekedést hozna jelentős VIT veszteség nélkül.
    A nadrág kérdésében meg ahogy fentebb is írtam cserét tervezek, de ehhez kellene találnom plusz Vit-et máshol. Ezért jönne képbe a Zuni csizma, amihez még gyűjtenem kellene, vagy az AH-ban árult kb 6mgold értékű cuccomat kiárulni. Így lenne nagyságrendileg 8 misim, amiből kis szerencsével és nagy kitartással vehetnék egy új lábbelit. :DDD
    Ha ez megvan, akkor a mostani eladásából és némi farm mennyiségből - karöltve óriási szerencsével - jöhet az inna gatyó. :DDD
    Valahogy így képzelem a jövőmet. :D

    Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

Új hozzászólás Aktív témák