Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz Ifju #16474 üzenetére

    Én tudok ilyen videót csinálni, sőt olyat is hogy ha eldobok egy itemet akkor szivecske formában 140 db esik belőle a földre, és a minimap pingek ritmikusan hullámzanak (de tényleg). Ráadásul én meg tudom csinálni úgy, hogy ne 360p legyen a felvétel ;) Sajnos (?) ettől még az itemek nem fognak a szerveren megjelenni, hanem eltűnnek. Megjegyzem az itemek földre dobásakor az adott item MEGSZŰNIK a kliensedben, lejátsza az animációt és amikor leesett a földre akkor a kliens egy teljesen újnak látszó (más ID) itemet kap a szervertől, és azt jeleníti meg. Kb 100 sor kóddal bármilyen itemet beteszek én az inventory-dba, a földre, bárhová, csak eltűnik hamar...

    egyébként van ott egy érdekes comment: "I'm not a programmer but i have brain. blue circle surrounds barbarian. it means that in the barbarian stands 1 another" Ha van két karaktered simán tudsz ilyen videót csinálni, a világon semmit sem kell tenned azon kívül hogy az egyik kliens memóriájában a karakter actor "Hidden" attribute-ját 1-re állítod...

    Szerintem csak a saját nyugalmadat zavarod ezzel :( Relax!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák