Hozzászólok Aktív témák

• Andie

őstag

Hétvégén léptem egy kicsit feljebb (WD), lecseréltem a followert a tanácsotokra előbb a csajra, aztán végül az íjászra. Meggyőzően jobbak. Chance to Freeze -es ijat adtam neki, cold damaggel, Chance to Blindes amulettet, igy aztán elég szépen fagyasztja/vakítja az ellent, multishottal akár többet is. Marrow-ból vettem egy olcsót egyelőre, buktam egy kis life-ot, lecseréltem a Taskert egy sima sárga kesztyüre, ami több dps-t ad.
    Igy fel tudtam menni MPL3-ra, relative kevés halállal megy act1 és 3 is. (1-2 slain/run)
    Radikálisan megnőtt a Legendary Drop! 1 run alatt esett 2 legend és 1 set (ik csizma, elis ment 3M-ért). A legendek persze kukásak voltak, de a köv. run-on meg esett egy Lacuni, ami ha jól mértem fel még gyorsan kilépés előtt, 2,5-3 között adható el. Szóval ezalatt a 3 run alatt (mpl3) többet "kerestem", mint az elmúlt hónapokban mpl1-2-n.
    Nemtudom, följebb mi a helyzet, gondolom még tovább nő az arány. Tudna nyilatkozni valaki, aki mpl 8-10 körül játszik, hogy 1 run alatt hány legend/set esik átlagban?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Hozzászólok Aktív témák