Új hozzászólás Aktív témák

  • Zan

    aktív tag

    válasz Rizzo #14205 üzenetére

    No offense (tényleg), de akkor egyszerű a képlet: ne játsz, ha nem tetszik a cucc. Ennyi. Igen, Jay Wilson sok mindent ígér(t), még így is tolják ezerrel a játékosok. Egyben igazat adok neked, mégpedig abban, amit a chat-ről írtál. Számomra is HIHETETLEN, hogy ismert bug pl. az, hogy vannak, akik nem tudnak visszaolvasni a chat-ben,mert egyből az elejére pördül, ha a sima felfele gombra kattint. Ha már nem képesek egy chat-ablak rendszert kiépíteni, amit így tudom ki se kellene -mert már másik játékukban benne van- , hanem csak portolni, akkor legalább ezt fixálják már basszus!! Minek beszélünk itt PvP-ről, meg DUEL-ről?!...Ugyan!!! Hagyjuk már! Én speciel személy szerint lesz@rom a PvP/Duel/Aréna contentet. Ha lesz, örülni fogok, de nem várom, mint a messiást. Sokkal inkább várom a fixet a chat-hez, mert nem egyszer néztek már miatta teljesen hülyének.. :W !

    Összegezve, gondolom nem csak engem b@sz fel az égbe a chat, hanem jó pár embert még a földön és mégis! Játszok vele, tetszik, szeretem. Ellentétes dolgok ezek, de bárki bármit is mond, a Blizz ehhez zseniálisan ért, hogy a hibák ellenére odaköti az embert a képernyőhöz...hosszú-hosszú órákra..! Igen, nem csak a Blizz tud ilyet, de most ezt hagyjuk szvsz!

    [ Szerkesztve ]

    Minél jobb, annál jobb!

Új hozzászólás Aktív témák