Új hozzászólás Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz persil #13490 üzenetére

    Huh..ki van ám ez számolva oda és vissza is.Kipróbáltam, kipróbáltuk ám kard/fist variációkkal is.Semmi nem adja úgy mint a Fury.Az ls hiányát meg amuletten LoHval pótoljuk és offhanben rakunk ls-t.Ez a legkézenfekvőbb megoldás.Sokkal előrébb vagy mint ha Fury helyett használnál egy kardot amiben van main stat+chc+ls+socket.Arról nem is beszélve hogy a kard amiben van 1000 dps, socket, 50-60%chd, ls; nem áll meg 100 millió alatt (dexel még drágább) és sokkal kevesebb sebzést kapok, mint a jelenlegi felállással.Amit a kezembe látsz, az 53 millió volt (jó ehhez a fél árhoz szerencse is kellett). Arról meg nem is beszélve, hogy az egyetlen normális Monk buildhez offhanbe a mace/spear a legjobb, de mint tudjuk annak kevéske az as-e.
    Hidd el, a gyakorlat más ám, mint amikor csak úgy beszélsz olyan dolgokról, amit ki sem próbáltál.
    De nem értem hogy én itt megint mit magyarázkodok, Diablo 3ban is többen rám írtak és PÜben is jelezték (ugye akik nem szeretnének kompromittálódni fórumon); ne magyarázkodjak, mert igazam van (nem önfényezés, hanem a gyakorlat ténye), majd megértik ha egyszer kezdenek egy Monkot és abból ki akarják hozni a számukra elérhető maximumot.
    Persze továbbra sem kötelező, csak ha minél nagyobb sebzést akarsz kihozni a Monkból, akkor ez van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák