Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz mikromanus #13158 üzenetére

    Mivel a barbár nagydaram rá sokkalta jobban hat a futáskor fellépő légellenállás, mint a vézna kis monkra. Ezért lassabb egy picivel...

    Ha a barbár OP-bb lenne, vagy netán gyorsabban tudna sprintelni, mondjuk 2x-es sebességgel(ezt ugye nem lehet összehozni, mert cuccokból max 25% meg sprintből max 50%), akkor saját magát nyírná ki az ember, mert a karakter lángra kapna a hatalmas súrlódási erőtől, ami a levegőrészecskék és a barbár bitangnagydarab teste között lép fel. :DDD

    Amúgy a seismic is pont jó, de pl, nekem bőven jobban bejött a WT-s mint a seismic-es. Valahogy a seismic-hez sokkal többet kell összevissza rohangálni, ami nem feküdt az én játékstílusomhoz. Valójában egyiket sem használtam túl sokat. A seismices build az utórengéses rúnával tetszett a legjobban, de az meg rohadt bugos. Elvileg úgy kellene működnie, hogy lecsapsz, és a csapás vonalában utórengéseket kelt, amik ha critelnek, ugyanúgy kapsz utánuk furyt. Viszont ha a csapás utáni sec-ben irányt változtattál, mert helyezkedni kellett, akkor a rengés már nem ott jelent meg ahol kellett volna neki, hanem ott, amerre fordultál :W , így vagy nem helyezkedtél csak 2 sec-el később(könyebben elértek a mobok), vagy helyezkedtél amikor kellett, de akkor 60-70% eséllyel sosem ott rengett ahol kellett volna :((( . Na akkor hagytam ott a buildet:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák