Új hozzászólás Aktív témák

  • looser

    addikt

    válasz reelc #110004 üzenetére

    Abszolút egyetértek mindkét dologban, a hc-vel is, úgy jó, ahogy van illetve a gépiesített rifteléssel. Viszont a 15 kicsit túlzás, mivel közben kulcsot is kell szerezni. Tényleg semmi értelme és ezek a karik majd csak akkor lesznek érdekesek, ha már nem lesz több szezon és a normálba átvitt karikkal küzd az ember, amíg le nem kapcsolják a szervereket (2030?). Én nem játszom túl sokat, napi fél-egy óra, hétvégén picit több és már kicsit kezdem unni, de minden szezonra indítok egy karit, P100 körülig elviszem és az elég is :-)

    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem baromi jól ki lett egyensúlyozva a játék az előző részekhez képest. Ott azért sokat kellett menekülni, italozni (nekem legalábbis) és Duriel iszonyat nehéz volt azon a szűk helyen, folyamatosan haltam meg, mentem vissza, kaptam fel a cuccomat és vissza a városba. Itt a D3-ban csak lejjebb veszem a szintet ha túl nehéz és repülök is. Ez persze nagy könnyítés, de milyen jó, amikor egy Torment szintet feljeb léphet az ember :-)

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák