Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz melega #108007 üzenetére

    Erre nem tudok mit mondani. Gondolom lvl70 alatti vagy, az ütősebb dolgokhoz még gondolom nincs recepted. Ha eléred a lvl70-et, onnan lesz érdekesebb a dolog.
    Szerintem tökmindegy ki játszik a Dark Soulssal és hogy halad - most az a lényeg, van-e ARPG-s tapasztalatod?
    Ha nincs, mi nem világos? Ha néha meghal az ember belefér, ha már sokszor, akkor ott valami gond van.

    Nem fognak E3-on bejelenteni Diablo 4-et, abban biztos lehetsz.
    A BlizzCon az ő eseményük, és a múltban előfordult, hogy a Gamescomon is jelentettek be. De szerintem most maradnak a BlizzConnál azért is, mert hátha addigra összeütnek egy 10mp-es trailert, amit meg is tudnak mutatni.
    Úgyhogy BlizzCon, és semmit sem lehet tudni. Amúgy a bejelentés se ér sokat, mert amik kiderültek a Diablo fejlesztéséről, azok alapján valószínűleg még jövőre se jön ki az a játék. :) Én már nem is várom, bizonytalan, távoli, és addig is van más. :)
    Addig is, van jópár ARPG ami kijött vagy kifog jönni a közeljövőben, aki ebben a műfajban akar játszani, megtalálhatja a számítását, ha szerencséje van. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák