Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz Vistaboy #104613 üzenetére

    Az a baj, hogy már egy új kieg is kevés lenne.
    Kb lenne +5-6 helyszín, meg vagy 20 új szörny, ami szerintem már kísértetiesen hasonlítana a meglévőkre.
    Plusz új embert már nem nagyon vonzana be, de a meglévők közül is sokan, már rég megunták, nem hogy még megint kiadjanak 10-20 ezret.

    Sokan mondják a Druidát is, de egy WD mellé már nem tudom, mennyire kell. Főleg hogy az előző Nekro is a summonos vonalat erősítette.
    Főleg úgy hogy annak 1 hónap alatt beállna az az 5-6 Build, ami megint egy szezon, hogy az ember kipróbálgassa.

    Én még mindig a kevés Build variációt tartom nagy gyengeségnek. Most a Nekro-val végig csapatva, gyakorlatilag, Skeletal Mage és a Corpse Lance-en kívül más skill nincs amit használsz.
    Land of the Dead,Devour, Blood Rush az alap. Mellé 1 átok ami kb megint le van szűkítve vagy 2-3 rúnára.
    Kb bármit csinálnak, 100 óra alatt egy életre megunod így ezt a karaktert használni.
    Pedig End game-ben még jó lett volna szórakozni a Bone Spear-el, a Golem is nagyon bejött, 1-2 Skillhez el se jutottam például a Bone Spirit vagy a Poison Nova. Betettem, aha ez így néz ki, csak éppen szart nem ér jelenleg.

Új hozzászólás Aktív témák