Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz JSaN #104039 üzenetére

    Ha jól emlékszem, tavaly hirdettek komoly állásokat, amik akár új Diablot is jelenthetnek.
    Abban gondolom egyetértünk, hogy már egy komoly ember sem volt (pl. projekt vezető, stb.) a Diablo részlegnél, meg egy rakás művész, stb., a patchelésekhez minek?
    Szóval ha tavaly lettek fő emberek, akkor legalább 3 év a fejlesztés - ugye AAA cím, kiemelt költségvetéssel és gárdával - szóval szerintem még korai lenne bármit is bejelenteni. Mondjuk új részt.
    Egy új kieg vagy DLC már kisebb falat, arról lehet szó.
    Itt jönne képbe amit már írtam, hogy ha marad pl. a Paragon rendszer ugyanígy meg Primal stb. olyan dolgok amik sok embernek nem tetszenek - akkor mi értelme egy mondjuk 16e-es kiegnek? 1 új act, 1 új kaszt?
    Én már biztosan nem venném meg. Csak 6 éves a játék, és nem úgy néz ki, hogy komoly változásokat hoznának bele. Mert új területek és új kari szerintem nem komoly változás, hacsak nem lesznek komolyabb átalakítások az egésszel.
    Sokan elhagyták a játékot. Biztos vannak új emberek is, de gondolom nem annyi, mint pl. 3 éve.

    Amúgy több embert ismerek, akik megbánták, hogy megvették a Nekrot. Egy ideje már nem is játszanak. Sokan megunták párezer óra után a játékot, én is. Szép volt, jó volt.
    Produkáljanak valamit, ha tudnak - ettől függetlenül remekül elvagyok más játékokkal. De a fél szemem rajtuk tartom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák