Keresés

Aktív témák

  • dobolan

    senior tag

    válasz F-ECT$ #39653 üzenetére

    Ha pici a tér, és extra gyors az elit, akkor sokat kell használni a teleportot, de pici térben gyorsan lemegy a cd a critmass és a szél miatt. Közben folyamatos lövés, ha kell DS-t felteszem (csak szorult helyzetben), hydrát persze folyamatosan le kell tenni, minél közelebb van az elithez annál jobb, mert a venompool sebez durván, a lövései ilyen dps mellett 7-10 ezreket csak. Az AP on crit miatt tele lehet szórni a pályát forgószéllel, és ez lényeges is, és pont emiatt kell a gyors tám seb. Lassúval semmit nem ér az AP on krit, nem tudod kihasználni.
    Tegnap nagyon sok helyen kipróbáltam act3-act4-ben, és egyedül a hatalmasat ütő gyors tremoroknál haltam a build hátránya miatt (védelem csökkent), de utána feladtam az arcoskodást, mivel azokat baromi egyszerű beszorítani, és úgy meg könnyű őket lehentelni. :)
    Nyílt terepen nagyon bejön ez nekem a korábbihoz képest, ahol oda kellett futnom az ellenhez. Ezzel meg szinte meg sem tudnak ütni. A piercing orb jó nagyokat kritel 152%os chd-val (40-50k).

Aktív témák