Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    Pár napja gonbdoltam nyitok egyet most jutott tettig a dolog, ha unom magam majd írok ide is, változó rendszereséggel, így tudom majd mit és hogy tettem ennyi és ennyi ideje, tök klassz...akit érdekel piciny szerény ;] életem ficsőrjei annak jó olvasást.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    A bevezetést nem akartam elrondítani így külön>>

    Jön a kari tök jó szeretem, de az a pénz ami ilyenkor kimegy...áh shíííítttt....
    Máma valszeg meghajtjuk a kicsit a vasat....el kő vásárolgatni dolgokat....
    Remélhetőleg mai fizikai megjelenésben is az erkélyne fogpihenni 1 karácsonyfa jeölt tűlevelű...nem csak gondolatok lesznek róla....
    Égősorok már felrakva ablakba, meg félrerakva fára, díszek okésak, csomagoló meg minden van...már csak sok zseton kéne nekem alá :DDD

    Mondjuk szokás szerint nekem előbb jött a jézuska,mert egész sok dolgot vettem magamnak elmúlt 2 hónapba....
    De azé a core 2re csak nem tudtam összeszedni a pénzt..mind1, anynira nem is érdekel, tök idegesítő és nehéz játékok vannak, már nem is érdekelnek, csak amíg kipróbálóm elakadok és del... :)) ...1x csak meglesz a tervezet már régóta megvan a fejemben....

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    megvan a karácsonyfajelölt tűlevelű....és még hangulatosan hóesésbe hoztam haza... :K

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Lassan megvan mindne karácsonyra és szilveszterre is elég sok dlog...teljjen már el a jövő hét :B
    Hétvégén Zsuéknál voltam,imádom naon :B
    Szerencsére nem találkoztam semmi barom öngyilkosjelölkttel az utakon.
    De azé 70es táblába ne menjenekmár 45nel egyesek...csak rontják a közlekedési morált.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    milyen szemét hidge van ma,és pont ilynekor kell ennyit mászkálnoma városba.
    Mind1 de legalább mindne dolgom elintézve.

    Karira megvan mindne ajándék mindnekinek,és épp magam vok szal húzok is csomizni :B

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Legyen már holnap délután látni akarom a szerelmem.... :O :B :K
    De addigmég hátra van 1 napos kemény melo..de tom egyre közelebb leszek estéhez...

    nagyn csuszizik az ut...még nem nyomva is...semmi kedvem vezetni mert még a totál üres utakon is zsinórba áll a dugo....csak nightdriver leszek amíg ez lesz....

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Nyugodtság honol a városban tök jó látni...
    mosmá utcso simitásokat is megvettem erre az évre....
    De a dec.31.ei progi még mindig nem tutko..mind1 valahogy lesz...max. beurugunk valami krimoba... ;)

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Na eltelt a karácsony is viszonylag nagy nyugodtságban.Semmi gond nem történt, jól éreztem magam, azt kaptam amikre számítottam.
    Új év mosmá egyre valószínűbb házibuli lesz vidéken, remélem összejön, mosmá csak 1 üveg "ücsi" :DDD kell oda is...

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Annyira nyugi van semmi kedvem holnap menni sehova, de azé mégse akarok itthon lenni, meg ha már vettem piát nem veszhet kárba, utána meg ugyis lesz kedvem menni, ergo januárba megint világ csóró nincstelenje elszek.... :DDD :))

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    BUÉK minden erre tévedőnek...
    De most nyomás csinálni a vol4et..... :C

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Na végre hazaértme szilveszter után, áhh enm mentünk sehova mert elég készen voltunk már előtte is..én mondjuk anynira nem emrt betartottma pezsit enm ittam, a rövid meg csak jó kedvet cisnál mást nem ....hát vagy 10 jéger lecsuszott....
    Otthon maradtunk én jól éreztem magam, utána meg kimentünk Zsuékhoz... :R

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Na elkezdődhet az ujabb év java mától...már fax ki vana melokereséssel..ebben az országban szokás szerint protekciókapcsolat nélkül kibaa nehéz találni melot,de azé próbálkozok lekesen tovább. :K
    Valami csak lesz.....amíg nem marad aprjecttorque meg ut3, meg cod4 elfoglaltság. :DDD
    Bömi is megvan lemosattam igaz nem kellett volna ilyne hidegben de legalább tiszta, kicsit ráfagyott a víz de megoldottam.
    Zsuzsival egyre közelebbinek érzem a kapcsolatomat :B

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Na holnap holnapután mek 2 elsőre tetsző melohelyre. Remélem hétfőtől kezdek. Szeretem ezt a fórumot már leírtam offba is. Tök sok embert szívesen látnék még valóságba.
    Hiányzik Zsuzsika mint mindig :B

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Hátlassan kezdődika szokásos szombat esti partytime..megyek Zsuékhoz ott elsza tlai..én csak energizálódik...mondjuk egy redbull+burn+bomba trió szerintme enmr ossz..szállás közben égek és felrobbanok... :))

    Amugy nyugi van mindenhol....még kocsival se száguldoztam teljesen elkezdtem változni ez szörnyű........lehet a "trió" után kéne kocsiba ülni valami kis progressivre... :))

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Ma voltma egy klassz interjun remélem ekdden annak örülhetkemajd hogy nesoká kezdhetek szimpia hely.
    Voltma Zsuéknálvolt egy kis poker/römi oktatás..persze ugye kezdök szerencséje hogy nem én nyertem..
    Nem baj visszatértünka jó kis UNO-hoz..azt ment a nagy röhögés... :DDD

    Minap láttam egy kamion ami autókatszállított...és az autós topikba említett new lancerek votlka rajta asszem 8 db..nem tom evo-k voltak e....de klasszak.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Elhanyagoltma picikét a témát...

    Franko volt a tegnapi buli..igaz a végefele picit cuccos zenét jáccottak :DDD
    Annyian voltak mint a dög.... :K

    Lehet megint visszaestem partyface-nek..mert már megitn azt érzem ha nem mek el itthonról szombaton hiányzik valami a napból olyna üres....leheta pia miatt akarok csak menni..lehet megint ideiglenesen alkesz lettem/leszek?....
    ez van valamire el kell baxni a pénzt.... :DDD

    Tök szép lett a bömimert tegnap menem esőbe lemosta....
    A m3as tükörmega küszöb..ez kettő elsz tutkora..de előtte felni kéne gummával..ami lénygesne nagyobb falat :O

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Elég jól megy már újra az edzés...
    Zsuzsit még sose láttma olyna szépnek mint ma... :B
    Egész jól elvok ezzel az ingyenes projekt torqueval..bejön..majd ajánlom spanoknak is és lesz mivel barmulni...
    Hétvégén kéne valami hatalmas beurgós party....
    Elég érdekes egyesek autóvásárlási mentalistása...nehéz megértenem, sőt nem si megy igazán.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Hogy én ma megyek valahova partyzni ahol valami faintos tucctucc van az 99%...már hiányzik.....

    ez a faxa ...Flashrider..-Sex in theeeee clubbbbbbb :C

    kéne valmai "ücsi" is estére jéger vagy a multkro jól ízlő bacardi? :D
    de a 3 red bull tuti :))

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    amemnnyire volt kedvem menni meg mindne annyira fos volt a party kb 1 hónapra elment a kedvem hogy bulizni menjek.mind1 józan maradok legalább :D

    marad a mozi, billiárd, bowling, darts, csocso,...

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Nemsoká megyek edzésre...elszomorító hogy egyik nap süt a nap tavaszias idő másik nap meg borult esőre álló viharos idő.
    Ha mindne igaz hétvégén megyünk bowlingozni, már várom.
    Még a nőm is lefikázta a bmw-met....egy kiaval, skoadaval szemben..sőt egy ugyanolyat is látott ami mint enyém csak ne optikás volt,és az le volt mosva és arra is mondta szebb..nahát ő se fog sokat ülni benne ezek után... :C

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Jó volt bowlingozni jol el voltunk most hétvégén megyünk ujra máshova... :K
    Találtma disznóknak végre értelmes körömvágót holnap meg is cisnálóm nekik.
    Tegnap pókerbe elég szépen kikaptam, igaz nem angy pénzbe jáccotunk..mind1, játék volt ;)
    Érdekes ha nyomom az autónak akkro se eszik többet..lehet pnt akkor jó neki mert abba a tatományban közlekedek amelyikben neki jó.
    Annyi emberkének látoma levett rendszámot...vajon miért.......
    Tök fini főzeléket ettem Zsuéknál....igaz ezt szeretik igazán, nem csoda ha jól sikerül.
    Amugy meg happy vok ;)

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Nem kaptunk a csepeli bowlingos helyre pályát, marad a lurdy épphogy lett oda is.
    Kimostana sherpát az ajánlott grangers cumoval kivi vok mi marad belőle mikor kiveszem....
    Kezdem unni a gyúrást megint, nem jó hír :( ...
    Kéne bicó uj zselés ülés, ebikeon pont most akciós...kár hogy van kötelező szállítási díj így már nem éri meg...az akció árát odafizetném.
    Ma vagyunk Zsuzsival 4 hónaposak :B ...i'm very happy...
    Annyi leszoktma az autózásról lassan azon gondolkodom, ne is kell nekem autó eladom...hmmm ki tudja azé nyáron jól jön.
    Szép idő van megint, jála égnek tegnap ocska szeles volt.
    Hétfőn mek beiratkozni de csak a diákért megyek, mintha hazsnálnám. :D
    Kezd uncsi lennia project torque kéne több hosszú nagy pontos pálya nem csak south hall broad meg spagetti..meg uj jo verdák RP-ért...
    Kéne valami jó party de nincs hova menni :W

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #22 üzenetére

    Lurdyba de jó volt a bowling olyna jól éreztem magam.....kivételesne enm tünt sznob helyneka placc....kemény fej fej melelttiküzdelemben végén letoltam havert 3ponttal 4 kör utána...rekordpontom 132 neki sikerült egy 134et nyomnia...pedig szépen kezdtem..4 körből 3 strike....mondjuk én régebb óta ismerem ezt a sportot alias erkölcsi győzelem nekem :B
    Szép lett a sherpa nem ment szét, remélem impregnáló maradt.
    Ma irtó jó volt edzésen de azért csak 3x megyke mostantól mert elfogyott a mű koksz :DDD
    Ebikeos vételről elcsusztam mind1..pedig haver is akart volna rendelni...
    Tök jót autoztam hétvégén...egy bravo megpróbált tolni én bevettem a kanyart 70nelő majdnem beleszédült egy oszlopba....ha sikerült volna neki még lelki győzelmet is arattam volna hatalmas hahotával...luzer.
    És meg van a tuti party is ezt kívántam karácsonykor :DDD Groove és Cascada utána a 3. kedvencem..Rocco&Bass-t in budapest..ott a helyem. :K

    Ma megnéztem egy filmet a nőmre hajtok címmel... érdekes a címe nem utal a tartalomra..kicsit elgondolkozok most magam és zsuzsi kapcsolatán....hmmm...nem is tudom.
    Azt mondták holnap mehetke forgatásra de mégse,köcsögök átvertek...holnap felveszem a elöző lét azt hello nekik. me megint votl végre valami ellenőrős sztori már épp ideje olyna uncsi volt a bkvn utaznom, luzerek.
    egyre rosszabb ez a billentyűzet a space-szel egyetemben kár pedig szerettem...
    fáradt vok mek aludni.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Mindne igaz holnap mek bulizni, kezdek leszokni az egész pc-ről ugy ahogy van.
    Eldöntöttem 1x élünk, holnap party + bebaxunk mint az albán szamár, hiányzik már, ez van alkesz vagyok.
    ma elvertem spant bnilliárdba 3-2re elég jól ment most.
    Valszeg holnap pokerparty remélem ynerek pénzt estére:DDDD..de ha enm akkor is megyünk,már ott bemelegítek... :D ..jövő hét remélem megitn bowling..
    kéne sierra meg jéger...
    Rájöttem a nők cska azért vannak hogy a férfiak életét elbaxxák, semmi másra nem jók a világon.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    A héten olyan buval bélelt fejem van, lehet csak szimplán fáradt vok mert sokat meloztam.
    Zsuzsival kibékültem, de azé pár tüske még ott van...
    mind1 ez vanb, majd lesz valahogy.

    Be kéne megint baxni ma megint:DDD :))

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Uhh hát nem tul sok időm van írni ide sőt másra se..melozok most egy helyne meglátjuk mi lesz amíg lehet megyek, jobb is nem halgatom muter fax szövegét, már kurvára elegem van belőle, csak adja isten kapjak egy jo melot, ugy huzok el itthonról... :(((
    Zsuzsival jól megvagyunk, egy ujabb elég nagy vita után... a mi kapcsink már csak ilyne marad :D ..deén szeretem. :B
    Kéne bicajra pár cucc de arra sinc sidőm elvinni, rendeltem egy cuccot bodybuilderről azt sme tom mikor veszem át.
    Hétvégén asszem bowling... :))
    Lehet nem is fejlesztek gépet veszek valami xar laptoopot letölteni meg zenélni elég... :R

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Unalmas eza xar melo de legalább lesz mit elbaxnom bulira meg miegymásra kevéskét... :DDD
    Bicajt rendberakom többi megy félre avgyverda vagy uj telora.
    Sokat veszekszek Zsuzsival nem elsz jó vége ennek, de amíg megy a szekér menjen én nem állítom meg.
    Lehet lesz jó helyre jákcíós gyurosbérletme örülnék.
    3 hete nem ittam ideje lenne ujra jol bebaxni.... :D ...holnap szomjas péntek...sikerülni fog valószínűleg..szerinted? :DD
    Talán mintha anyum sem baxtatna annyit igaz ez nála időszakos, jobb lenne elköltözni.
    Tavaszra kéne valami fain kis adidas csuka..de nlam ez egy hosszú keresési folyamat lesz :D
    Láttam 45é pierre cardin velúrbőrkabátot vazz de zsír az az anyag...sorba állók ha 50%os lesz...van életcélóm..hogy ezért dolgozzak. :C

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Jó volt a party spénteken....ittam elég szépen de pont a határon megálltam..faim volt....szokás szerint azt hitték drogos díler vagyok :DDD
    Alig van időm itthoni dolgokra fax ki van már....
    Zsuzsival sosem voltma ilyne jóba mint most hétvégén...tán hatalmas összeveszés után jött rá igazán én én mit várok tőle, mit tudok szeretni egy nőben...Imádom nahhh :B

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Na még holnap 1 nap remélhetőleg nem hosszu.
    Aztán egy lájtos uj fajta edzés..tán Zsuval talizok....szombaton megyünk hit csarnokos pecakiállításra...áh már ugy hiányzik az egész... :B
    Aztán hivatalos vagyok egy faintos ebédre..hehe a zepteres cumo miatt....mostanság fáradt vok fáj a hátam és alig van időm..ezeket leszámítva minden rendben.
    Ja meg ugye nőnap..már megint 1 költség, faxom :D

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Olyan szépen alakul most az életem. boldog vagyok :B .van munkám.jön a tavasz jó idő ettőlból jó kedvem van lehet lassna peccantani bicajozni...1 apro problémám van ..pontosabban nem is olyna kicsi :O :O :O ..mér nem leheta gyökér anyámat lecserélni egy normális gondolkozású szülőre :O :( :((( :W ...kérem az istent itt is ha tényleg létezik segítsen egy olyan melot találni ami megüti a magyar átlagot és ugy huzok el otthonról hogy még a nyomom se fog látszani.... ;] ...sajna ide jutottunk :( ..fax ki van dehát sajna változtatni nemlehet rajta..vagyis lehetne.....nem soroloma megoldásokat :((( ..pedig lehet ezt kéne tennem, az én életem jó közérzetem boldogságom bármit megér..max. marad egy fekete folt az életemben na puff....mindenkinek van. :U

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Fax ki van az összes nőből, Zsuzsival szerintme ennyi volt, nincs értelme ilyen avgyok de minek kapcsolatban lenni.
    Fáradt vok sok a melo.
    Mégis megyünk partyzni hétvégén :D kell :DDD
    Lassan kész a bicajoma szerelőnél :K

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #31 üzenetére

    Mégse volt party és mégse szakítottam zsuzsival...ez vagyok én :D :( :U
    A nők sok mindenre képesek...és mind1ik mindetn félreért és potyára hisztizik...
    mind1 ez van 2 spannal sikeresne megebszéltük sajna ez van..megszoksz vagy megszöksz az összes ilyen.
    Tök szép idő volt voltam bicajozni jó az LX simábban fut a cucc.
    Majdnem a pecára is rávettem magam, de ugye hétköznap xar idő volt..ma meg...mondjuk elfoglalt voltam, de ha nem akkro verhettem volan fejem falba mér nem mentem.
    Megnéztük az übercsíra gyökereket a belvárosba :D ....jó volt látni egy kis flame-et.. :))
    De megérdemelték...
    Picit belenéztem F1 be de enm tok pontosat de mintha a bmw javult volna :K
    Amugy meg ideje volna már kicsit letekernia turbónyomást :DDD és punnyadni pihenni kicsit és semmit enm cisnálni csak kicsit nézni ki butána fejemből.néha olyna jó. :C
    Van itthon is dolog meg holnap kéen pár cumot venni.
    Mégse mentünk ki premierbe....mind1 nem is hiányzik.
    Ma sem mek sehova nem akaroka tüntetőkhöz csatizni bebaxva... mert tuti lesz valami:D

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Fáradt vagyok mint a xar...olyna jólesik kicsit oltogatnia népet kicsit röhögni az uncsi melo utána...
    Lassan kezd engedni párdolgoból Zsuzska...első változás lépései az asszonynál..Vol.1 :D
    Vazz nincs időma vol.5 mixemet megcisnálni...faxom.
    De azé nem olyna vészes a melohely van 1 normális forma...
    De azé kell a napi 1db XL :DDD
    Kéne venni valami dzsídadódídász csukát de nálam ez egy hosszu kb 3 hónapos keresőmunka kezdete... :U sajnos. látam csomo jó polot megvan akciós kuponos is joyból....pologyójtő mánia sokadik felvonása. :))

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Végre kialudtam magam vazzee...
    de ma megitn megyünk partyzni kötelező..remélem jó lesz.
    pénteki is jo volt..csak enyhén bebaxtam :DDD
    Amugy meg szokásos ünnepeki nyugi van. :K

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    fuu hatalmas volt rocco..igazán faxa ütős zenét nyomott amilyet szeretek.
    Nem hiába vártam, durván kész voltam..de sajna hamar kijozanodtram kár érte :DDD
    Még hazaflé tudtunk hogolyozni is de fain volt végülsi sohasme késő április közeledtével...a husvéti nyul szánkon jött :DDD

    Amugy még mindig kicsit fáradt vok sok volt eza 4 nap mind1 ez van partyface vagyok.visszaestem ujra.
    Kéne nyugi pár hétvégéig de mindig így kezdődik hogy kedd szerdáig.."áhhmost nem megyünk 1 hónapig"...aztán... :DDD

    Iszogatok utokoccintásos 5 puttos aszút de fini....
    Holnap zsuzsizok :B de szeretem a jányt :B ...

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Na eza hétvége is eltelt semmi buliba nem voltma enm is ittam..Zsuzskával voltam..nekem ő számíta legtöbbet. :K
    Tök jól elvoltunk...voltak fini ízek a kerti tűz után...voltunk peccantani..hát szegényt pont xarkor vittme el smemi kapás nem volt meg fogás se..mind1 ajo levegő a nyugodtság táj neki is kikapcsolódást jelentett....nem baj majd máskor ;)
    Stégeük is lassna kész lesz besegítettem én is.
    Rohanás az egész hetem fax ki van dehát ez van..6ko még stégfestés..8kor már ittho vacsizva fürödve szállítót nézve :DDD :))
    Fáradtvok nem soká alszok is inkább...
    180km autozás tanulsága hogy egyesek direkt szándékosna tartanak fle hogy bosszantsanak szörnyű hogy iylne országban élünk...beláttam miért jár aki megteheti x5tel meg haosnlókkal...mert ha valami gebax vana gallytöővel..átad egy határozott hátsó lökéssel pár lóerőt a nem megfelelően közlekedőneka méneshalomból...teljesne érthető aki megteheti tegye...nekem is csak 2.0ás lehet a következő autó vagy fölötte..ebbe az országba kell.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Utálom hogy semmire nincs időm :O .rohanó szemét világ...kelés melo, haza, kaja, edzés..és már este is van...fürdés..pici logout :DDD ..azt alvás és kezdődik....utálom az egész xart..... :O
    Abbahagyom az edzést mert igy gramm szabadidöm nincs :(

    Amugy isten adja hogy 1x 1 jo melot elkapjak elhuzok a világ végére itthonbról..ahol senki nem ismer és boldogan nyugodtan élhetek..senki nem baxogat meg semmi...csaka kedvesem és én...Imádom Zsuzsikát :B
    Melozok van pénzem, mondjuk mostépp pont elég de nincs idöm meg erőm meg kedvem kiélvezni mertolyan dög vagyok és nincs időm elkölteni használni azt amit a pénzemen meg tudok venni... :U

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Elbaxtam a joyhétvége miatt egy szép 5 számjegyű összeget..ahelyett hogy momo felnire vagy sportküszöbre félreraktam volna..na mind1.
    rohanok tovább aztán zsuzsázok hétvégn ;)
    remélem szép idő van bringázni akarok :K

    have a nice weekend :D

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Na enneka hétvégének is vége...Megint jól éreztem magam falun..megint zabáltam jókat.
    Picit peccantottam de még kapás se volt..áh kell komoly etetés oda..szembe fogtak egy 4es amurt :Y ...
    Jó idővan későn sötétedik klassz..eza bkv xarság több a soknál..mi a faxt képzelnek magukról...270 egy vonaljegy :W
    Kezdődik egy ujabb hét..edzést abbahagyom keresek majd másik helyetaddig itthon nyomom amit tok...kéne már egy jót bicajozni na majd holnap ugyis azzal megkbe :D
    Hétvégén minden igaz végre lesz nagy buláj... ;)

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Jajj ezeka nők..megint Zsuzska a fax hisztijével..de aza baj nem hibáztatom magam hogy vele vok mert 1 szeretem 2 minden nő ilyen....csak rosszabb lehetne nnél ugy érzem az évek tapasztalatai alapján.....
    mondjuk igen a féléves évfordulot elfelejtnei elég para :B :B :W ..dehát vazz fáradt vok melozok....nem lehetek minden6ó.
    mind1 még 1 npa vana hétből rmeélem hétvégén rendezzüka dolgokat ugyis szombaton este party.
    Már vettem lemon bacardit :D ..elgondolkoztató mennyi fogyjon el belőle. :))
    Holnap veszek médiába akcióba másik nyomtatót, meg glamouros akcióba polot mait kinéztem edzés azt punnyadás vagy valami progi nem tom.kicsi tkéne pihenni már.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Nem ugy néz ki kibékülünk zsuzsival eléggé nagy a harag, de azé megvagyunk mind1 lesz ahogy lezs neme rőltetek semmit, majd az idő elrendezi, én már ezen nem eszem magam mától.
    Ma party lesz remélem jo lesz..iszok mint állat végre ujra :DDD
    Honap végén real booty babes..felvillanyozó hír.zsírrrr.
    Amugy meg kocsit takarítottam angyjából smemilyne feadatommal nem vok eluszva, gyülik az energy drink gyüjteményem, eladtama régi gummákat jövő héten veszek ujjat szerintme pirelli p6ot.
    vásárolgattam megnt glamourhétvégn, meg médiából van uj nyomtatóm..végülis megkaptama fizut mér ne :DD

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Jajj ezek a nők..már megint Zsuzsika...már megszoktam hogy összekapunk.már nem is érdeel igazán.megvagyunk és kész.lehetne rosszabb is nem törődők ezzel többet.

    Hihetetlen ma elmondtam muternak mia s írámom a leányzóval és erre még ő is melléállt..hát vazz egy világ omlott bennem össze még az anyám is ellene van...nme hiába mindne nő ugyanolyna és összetartanak zsaroljáka pasikat. :DDD

    BAXXÁK mega holnap sztrájkot nagyon elszurják a napomat, melo, edzés, uszás, zsuzsiékhoz, netán buli..mind mind csődbe megy :W ..lehetséges.

    amugy meg fos idő van kedvem is punnyadt nagyon, kéne peccantani deilyne időbe.jártama dunakeszis buyway walter pecacentrumba melegen ajánlom nagyon zsír hely választékban és árban a személyzet paraszt de lexarom kibírom azt a 2 percet. ;)

    kéne uj telo meg gép ezeken vacilálgatok, majd meglátjuk fizunál.
    fenn van az pirelli p6 a bömösön én nagyon nehéznek érzem rmeélem ha megkopik vagy igazi meleg lesz ez elmulik.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Na eza hétvége is eltelt szokásosan Zsuval voltam...szeretem jól érzem magam vele. :B
    Pénteken nem is volt dugó kifelé tiszta röhej....bkv te vagya leggyengébb láncszem viszlát...nem kell ide bkv csak gyalogosok bicajosok meg aki teheti kocsiva menjen ennyi. :R

    Sikerült az év első halát megfognom egy 5 dekás keszeget hurrá..de jövő héten megyünk komoylna peccantani akkor tán kilósba lesz ekkora :C

    Egész jónak tünik eza uj pirelli gumma de még a végső értékelésig várok.Annyit nem autóztam azé hétvégén.
    Voltam egy vidéki piacon tisztára elfogott a zsibvásár jelleg de jó volt csomo klassz cumo van jó áron ami pesten nem kapható.
    Ma kiba jó idő volt kicsit barnultam is, ideje volt már.
    Holnapmegint melo szokásosan kezdődik egy ujabb hét.
    Semmi kedvem edzeni megint szerintme egyszerűbb ha abbahgyom és nem gyötröm magam olyannal amihez nincs kedvem, más testmozgást találók ki.
    Néztem tegnap este ezt az uri gelleres műsort hát ez az ember egy szégyne megérdemelne egy arcon talpalást, ekkora marketing xar észjátszást.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Sajna ma megvilágosodtam egy munkatársammal való beszélgetés során hallgatva az ő történetét szituját... hiába érzem magam jól Zsuval + szeretem is valahogy nem kapom meg azt amit akarok, nem tudommegfogalmazni mit, de érzem hogy valami hiányzik, valami üresség van, lehet tényleg túl fiatal komolytalan hozzám, elvagyok megvagyok a helyzetbe egyedül nem akarok lenni, de se lelkierőm se kedvem nincs kiszállni a dologból...tudom xar felfogás ez hogy hagyjuk az egészet hagy essen ugy ahogy puffan csak lesz valahogy azt az idő majd megoldja..de egyenlőre semmi kedvem az életem ezen részével foglalkozni.
    Holnap melo, aztán nem megyek, kicsit negatív töltetű alulmotivált vagyok..ma rájöttem pár dologra magammal meg a világgal kapcsolatban..kicsit el kéne vonulnom a világ elől ahol senki nem ismer nem tudja hol vok se net se mobil semmi, cska rendes normális segítőkész öszinte emberek...

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Nos szokásos kis helyzetjelentésem vasárnap este mik történtek hétvégén.

    Első és legfontosabb BOLDOG VAGYOK!! kezdem ugy gondolni talán átestünk Zsuzsival a holtponton és mostmár teljesen másképp fog a kapcsolatunk haladni.így legyen kopp koppkopp.
    Lezárult egy régi ügyem pénteken szerencsére minden normálisan ment remélem nem csak tünt így is lesz.koppkopp.
    péntek délután még szaladgáltam egyet zöldkártyáért, meglett simán, kiderült az elöző hely több mint 5e-vel lehuzott eddig :((( ...soha többet oda.de abból vásárolgattam tesoból mint amire számítottam
    Jó idő gyanánt szombaton bedobtunk egy pecát, hát még mindig elég harmatos a dolog egy 1.5es amurt meg 1 ugyanekkora pontyot fogtam.4 halam meg elment szakadás vagy leakadás miatt..mind1 fogtam ez alényeg valahogy cska beindula szeon szerintem jövő héten megyünk megint.De lényeg a kedvesemnek is odadtama végén egy botot úszósat..és láss csodát 10 perc után fogott egy jó 2 kilós potykát el is hoztuk:B ...láttam örült neki lehet csak megszereti ő is valamennyire a pecát elmondása szerint nagy élmény volt jólérezte magát ujfent a nyugodt csendbe meg ugye sikerélménye is volt, kezdők szerencséje de örülök neki hogyígy alakult én is.
    Pokerezgettünk kinn tesoival..tényleg kell aza szetonkészlet ugy sokkal feelingesebb 1 hetet adok a bratyesznak ha nem én veszem meg.
    Szal jo volt a hétvége megint most neki ayg melos hét jön nekem 3 napos keveset leszünk együtt, hiányzik nah.
    Jól megy a bömi tesojának is bejön..jó eza pirelli...fogyi maradt 10..de fog mint állata fék, vigyáznm kell mert abs nélkül könnyne elkopik majd.
    Vásrolgattam vidéki piacon két gyateszt is susogostmeg dessztaos terepmintásat fain csak igazítani kell rajtuk, de az nem tétel.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Na akkor póbáljuk mega 4 napot összeszedni:
    jó volt a party szerda éjjel..kicsit sokat ittam de nem vészes, bicajoztam haverral megint egy jót fagyiztunk azona bizonyos római parti helyen.zsír.
    pénteken peca, szeles napos idő 2 potyka átalagosak.nem tul sok már ideje lenne melegedne a víz mert karcsú ezaz eredmény.volt zivatar is. :))
    szombaton kira volt a ph! tali, ha lesz lehetőség megyke következőre is.
    ma voltunk premierbe elvertme egyvagon zsét, valszeg nem tok menni gyúrni de legalább van mit felvennem :DD ....ez van 1 ideig csóró leszek fizuig.
    Nőmmel szokásosan összevesztem de mondjuk ez már nem érdemel egy mondatot se alap, kicsit tele a hócipőm de ezvan egyenlőre.
    Holnap melo...valahogy nincs nagy kedvem

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    már fax ki van ezzela xar uj kresz büntikkel..mér szopatják azembereket..itt nem lehet szabályt betartatni mér nem rétik meg..itt mindneki mindig fillérért és másodpercértmegharcol mert iylen fos az életszínvonal...itt nincs nyugi ráérek felfogás mint máshol.
    nehogymár sárgán átmek 50e-t kapjak-..és ki fogja azt elbírálni hogy én vajon ha satut nyomokmeg e tudok állni és amögöttem elvő mondjuk enm oylna jó fékű autós belém nem ronygol?..azt nekem ki fizeti meg?xar és a xarabb közt válasszak? :(((
    Remélem ha viktorék visszajönnek eltörlik ezta xart....ahogy sokan mondták ferimenajóbüdöspicsába!!!!!!

    és igen ilynekor csak ugy tudok kimenni az utra igen büntetni akarok ;] ;] :(((...kell a 2.5i lexaroma 12litert

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    az én életemnek vége nincs értelme :O ..az élet mindent elvesz tőlem szinte...nem tom mit vétettem. :O :(

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    holnap semmi kedvem melozni annyi dolgom van nem ismegyek.
    kibékültünk ujra zsuval vasárnap óta mintha misem történt volna..de ennek semmi értelme így vita béke....szeretet nagy úr..de kell alkalmazkodás is...és persze nem csak részemről.
    voltunk a1be munkatársammal faxa volt dög fáradt lettem az edzéstől mek alukálni sok a dolog holnap.
    szombaton peca remélem fogok sokat.

    jo8

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Na eza hét is eltelt:
    kiba nagy rohanás volt az egész jövő hét remélem nem ilyne elsz, lexarok mindent kicsit pihenni punyadni akarok.
    Pénteken annyi dolgom volt at hittem szombatig nem tom elvégezni :( ..át is csuszik pár dolog holnapra.
    Megy a szokásos melo,elég uncsi, jo volt a 2 nyíltnap A1be ha lezs rá szetonom oa fogok járni.Megvan a 2 uj "koksz" kivi vokmilyenek :D
    Szombaton pecáztunk napos szeles meleg idő 5 ponty csomó kárász jo volt.
    szokásos zsuzsázás, most jóbaavgyunk ujra elégg, így maradjon, borgrácsozás halálrazabálás. megint kajakoztunk most kicsit megerőltető volt..tán mert fáradt voltam.
    Kocisn cserélem a biztonságiövet..bokám leszakad mennyi :O ..
    valszge nem mek hévégén balcsira idő és pénzem sem engedi szerintem.inkább tartogatok nyárra.De lesz más valszeg etyeki borfest :D
    mint a dög olyna fáradt vok jo8

    be kéen baxni meg kéne valami jó party...

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák