Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    Nos szokásos kis helyzetjelentésem vasárnap este mik történtek hétvégén.

    Első és legfontosabb BOLDOG VAGYOK!! kezdem ugy gondolni talán átestünk Zsuzsival a holtponton és mostmár teljesen másképp fog a kapcsolatunk haladni.így legyen kopp koppkopp.
    Lezárult egy régi ügyem pénteken szerencsére minden normálisan ment remélem nem csak tünt így is lesz.koppkopp.
    péntek délután még szaladgáltam egyet zöldkártyáért, meglett simán, kiderült az elöző hely több mint 5e-vel lehuzott eddig :((( ...soha többet oda.de abból vásárolgattam tesoból mint amire számítottam
    Jó idő gyanánt szombaton bedobtunk egy pecát, hát még mindig elég harmatos a dolog egy 1.5es amurt meg 1 ugyanekkora pontyot fogtam.4 halam meg elment szakadás vagy leakadás miatt..mind1 fogtam ez alényeg valahogy cska beindula szeon szerintem jövő héten megyünk megint.De lényeg a kedvesemnek is odadtama végén egy botot úszósat..és láss csodát 10 perc után fogott egy jó 2 kilós potykát el is hoztuk:B ...láttam örült neki lehet csak megszereti ő is valamennyire a pecát elmondása szerint nagy élmény volt jólérezte magát ujfent a nyugodt csendbe meg ugye sikerélménye is volt, kezdők szerencséje de örülök neki hogyígy alakult én is.
    Pokerezgettünk kinn tesoival..tényleg kell aza szetonkészlet ugy sokkal feelingesebb 1 hetet adok a bratyesznak ha nem én veszem meg.
    Szal jo volt a hétvége megint most neki ayg melos hét jön nekem 3 napos keveset leszünk együtt, hiányzik nah.
    Jól megy a bömi tesojának is bejön..jó eza pirelli...fogyi maradt 10..de fog mint állata fék, vigyáznm kell mert abs nélkül könnyne elkopik majd.
    Vásrolgattam vidéki piacon két gyateszt is susogostmeg dessztaos terepmintásat fain csak igazítani kell rajtuk, de az nem tétel.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák