Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    Továbbra is eladó:

    - Codegen ház, az elejére beépített 8 cm-es ventivel. Ha emögé fogatod be a vinyókat, tuti, hogy hűtve lesznek.
    - 16x-os Philips cd-író 8 MB cache-sel, párszáz lemezt megírt hibátlanul.
    - Aerocool Deep Impact hűtő,
    - Pixelview Playtv Pro sztereó, rádiós, analóg tunerkártya, távirányító nélkül. Kérésre és kis felárral soros infravevőt is tudok adni hozzá
    - 10/100-as Sweex hálókártya.
    - egy elég leharcolt HP DJ610c nyomi, egy kis garanciális (tehát elvitel nélkül ingyenes) javítás kellene, de emiatt nem megyek fel Pestre. Amúgy semmi baja, patron is van benne, de lehet, hogy be van száradva nem próbáltam, egy ideje nem használtam.
    - 6in1 USB 1.1-s Gembird kártyaolvasó
    - Club3D Radeon 9200 VIVO videokártya (nem SE) 128 MB RAM-mal. Esetleg csere Radeon 9550-re/9600-ra (tvout+dvi kell, a VIVO nem)
    - HP 17''-os monitor. Típusa D2837, 1998 júniusi darab. 1024x768@85Hz-et tud. A képernyő közepén van néhány apró karc, én is így vettem. Csak teljesen világos háttér esetén zavaró egy picit, ha sötét a kép, akkor nem is látszik. 10k, debreceni átvétel megoldható.
    - saját készítésű soros infravevő (NEM IrDA), olyan, mint amit a tévékártyához adnék. Jól megy, csak nem egy iparművészeti dolog. Ez fix 800, a többire lehet licitálni.
    Ha többet is visz valaki, akkor kedvezményt adok.

    Pár cucchoz van kép is, csak lusta vagyok megkeresgetni őket... majd legközelebb.

Aktív témák