Új hozzászólás Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    válasz csokinick #14 üzenetére

    Szia. Sokan beleképzelnek mindenféle íratlan szabályt. Nem kell az ilyen marhgaságokkal foglalkozni, te azt csinálod amit te jónak látsz. Ha gyilkosként megölsz mindenkit az 2500 pont neked plusszban, persze ehelyett lehet akár farmolgatni is, de az idő, te döntésed. A reportorálstól nem kell félni, ilyenért sosem fognak semmit sem csinálni, itt semmiféle csalásról szó sincs.
    Gyilkosként én például utolsót akkor szoktam elengedni ha úgy érzem megérdemelte és a csapata miatt szív, például 1 db rank 1 survivort összerak a játék 3 db rank 20 survivorrel ellenem mint rank 1 killer. Vagy van, hogy nagyon kezdőkkel rak össze és jó kedvemben vagyok, akkor kicsit rájuk ijesztek az elején sorban felpakolok mindenkit egyszer a hookra elmegyek nagyon messze, és ha mindig megmentik az épp hookon levőt akkor utána játszok kicsit velük próbálok ijesztő lenni, hogy szórakoztató legyen nekik, de elengedem őket, mert kezdőként bátrak voltak és én pl ezt díjazom.
    Kifejezetten farmolni én csak akkor szoktam, ha mondjuk 2 survivor disconnectel és 2-nek kéne 5 generátort csinálnia.

Új hozzászólás Aktív témák