Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Mans20 #59 üzenetére

    ja úgy érted hogy mivel menj majd ezután. én értettelek félre. nem bonyolítod túl.
    szóval. ami neked bejön :))
    de komolyra fordítva. nekem pl nem jönnek be a nagyon lomha fegyverek. mint pl a zweihander és tárásai.
    én inkább sebzek kisebbet de azt gyorsabban és gyorsabban is tudjak újra csapni.
    másik. én str-e adtam eleinte és ebből következik hogy az olyan fegyvereket használtam amik str-re skálázódnak jobban. axe-ok club-ok stb. spear-ek meg pierce fegyverek kilőve.
    aztán az sem árt ha messzebbre elér. bár enélkül épp megvoltam. szóval én battle axe-ot great axe-ot (már ez is elég lassú de még nlam a tűrhető kategóriába esik vagyis gyorsabb mint a zwei és társai meg mindkét ütésének a mozgása is tetszett. mai napig használok belőle egy divine fejlesztésűt a catacombshoz.) majd végül a hosszúsága az elég jó sebessége miatt Black Knight axe-nál maradtam.
    de ha dex-es fegyverrel mennék akkor valszeg a katana lenne a választás. jó gyors és van belőle két igen hosszú. a washing pole (azon ritka fegyverek közé tartozik amit venni lehet de ennek ellenére marha jó van is egy elrakva és felhúzva de bk axe mégiscsak jobban bejön.) és a chaos balde ami meg boss fegyver. (katana + queelag soul.)
    spear-ek sem rosszak de nem tetszik a mozgásuk és én szeretek viszonylag egy fegyvert használni mindenhova, nem váltogatom hogy spear mert nincs hely aztán meg más mert van hely. BK axe elég széleset csap de valamirét átmegy a falon szóval nem akadtam még be ütés közben.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák