Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    Bejött a taktika, összefarmoltam tegnap este, ha jól emlékszem 17 db Large Titanite Shardot lent Blighttownban, a nagydarab csúszó-mászó piócáktól. Ideje tovább fejleszteni a fegyvereket. :) Ja és előtte megszereztem a Rusty Iron ringet, így nem lassulok le a mocsárban/vízben.

    Rájöttem egyébként, hogy a legtöbbször azért halok meg ha találkozok egy combosabb ellenféllel (mondjuk egy black knight), mert kapkodok és sietni akarok. Ha ügyesen taktikázok és kihasználom az alkalmat amikor megnyílik és nem kapkodok, gyakorlatilag egy karcolás nélkül le tudom gyakni őt. Ez így volt tegnap is mikor visszamentem Undead Asylumba, hogy megszerezzem a fent említett gyűrűt, ott volt egy Black Knight a folyósón és 3-szor megölt, mert hülye voltam, 4edszerre összekaptam magam, esélye sem volt.

    @toturi: a BK Greataxe Black Knight Greataxe -ot jelent?

    Ja meg még egy: egy egy fegyvernél lent a statjai alján van 4 ikon, ezek mellett (nem mindegyik mellett) van egy egy betű, pl b-t vagy c-t sokat láttam. Azt már tudom, hogy ez jelenti azt pl, hogy tud e skálázódni a strenghttel az adott fegyver. Az egyik kérdés az, hogy gondolom akkor dexteritiyvel is skálázódnak? Már hogy ha van ott betű. Jól sejtem, hogy A - tól E-ig vannak a betűk és minél közelebb van az A-hoz annál hatásosabb?

    Más: megvettem a Pyromancy flamehez a Fire orbot a csávótól a Firelink shrineban meg kicsit fejlesztettem is vele a pyromancy flamet, de nem volt nálam túl sok soul akkor, nem vittem végig 15-ig. Na de nem is ez a lényeg, hanem mikor a bonefirenél próbáltam az Attune Magic -et kiírt, hogy nincs elég attunement slotom. Az Attunment statomat még eddig nem fejlesztettem sokkal fontosabbnak tartottam az Endurance -ot, Dexterityt, Strenghtet, Vitalytit (ebben a sorrendben), szóval ha fejlesztem az Attunement statotmat, lesz majd slotom is a mágia berakásához, vagy más kell hozzá?

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák