Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #437 üzenetére

    Nézzél egy időjárás jelentést hogy hova mond twinkling esőt. :D Bocs de ez muszáj volt. :)
    Egyébként duke archive-ba fog adni a játék néhányat plusz ott a crystal cave-ben a boss előtt lesznek ilyen kagylók amik vagy azt dobnak vagy puring stone-t. A boss leverése után pedig megjelenik egy bonfire szóval lehet majd twinkling-et farmolni
    Vagy ha visszamész asylumba ott a nagy fészek felé vezető úton a boss terem után jobb kéz felől vany egy kis kiugró rész ahol van egy kisebb fészek. ott egy trade-es karakter aki itemekért cserébe ad mást. Pl ha adsz neki piros lila és fehér virágot akkor összesen 4 twinkling-el leszel gazdagabb. A trade pedig úgy műküdik hogy odamész a fészekhez és az elő opcióba kiválasztod az itemet majd rányomsz a drop opcióra. Ha ez megvan akkor kétféleképpen lehet végrehajtani a cserét. vagy leugrasz (persze csak miután aktiváltad a legközelebbi bonfire-t az asylumban hogy ne kelljen megint ide eljutni) és meghalsz vagy kilépsz a játékból majd vissza és ott lesz a fészekben a cserélt item. Én a leugrálást szoktam választani.
    odamegyek a madárral majd a boss teremből jobbra van egy bonfire. Leülök hogy aktiváljam és aztán kimegyek. pakolok a fészekbe majd ugrás a mélybe. Ja de egyszerre csak 1 dolgot dobj a fészekbe mert úgy is csak egyet cserél ki.

    itt egy kép a fészekről amit keresned kell meg a lista hogy mit trade-el. Az első oszlop amit te adsz a második amit érte ad.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák