Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Kvelstadt #428 üzenetére

    Ja és innentől ha megölsz egy boss-t ő árulni fogja a páncélját, már amennyiben a boss viselt páncélt.
    Én most mellékszálon ara hajtok hogy minden itemből legyen legalább egy. Még meg kell vennem vagy 5 set-et aztán mehetek következő végigjátszásra.

    Eddig valami 80óra az eddigi két végigjátszásom de ebből a második valami max 30 körül lehet. Persze az első is azért csak 50 mert már ismerem a játékot. H nektek lesz 80óra az első végigjátszásban az teljesen normális.
    Most vagyok valami 130. szint körül. Vit 40, str 40, dex 38 de ez még kap két szintet. endurance 65 de csak azért mert megköveteli a felszerelésem a nagy equip load-ot.
    Ha megvan a 40dex akkor még adok vit-re mert az élet az 40-es stat után is nő tovább. Aztán elkezdek faith-re adni mert occult fegyvert is fogok használni ami skálázódik str és dex mellett faith-re is szóval nagyobb sebzést ki lehet hozni belőle mint egy sima fejlesztett fegyverből. Persze ha egy ellenfél immunis rá akkor tovább kell ütni de ez benne van a pakliban és ezért lesz más fegyverem is.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák