Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #325 üzenetére

    Az ellenfeleknek fix dobható cuccaik vannak és nem is tudom kit kéne ütnöd hogy thief cuccot dobjanak, mármint ami ér is valamit.
    Van stratégiai előny a csigalépcsőn harcban? Sose néztem meg hogy beakad e a kardja vagy valami. Én lent kisepregettem a csontikat aztán felmentem a toronyba, hátba b.sztam mondván hogy "gyere ki a térre" :D ott meg már nem volt ellenfél miután ismertem a támadásait.

    Dephts-be kellett volna találnod egy short cut-ot. Akkor annyi lenne az útvonal hogy bonfire-től folyosón ki aztán rögtön jobbra és ott a shortcut ami egyből kivisz a fá csatornába ahol csak pár elkerülhető ellenfél van. egyenesen aztán jobb felől ott a boss-hoz vezető ajtó. Ja meg annál a boss-nál két segítőt is meg lehet idézni ember alakban.
    Persze az egyiknek van egy előzmánye a másik meg solier aki a napot bámulta a sárkányos hídnál.

    (#326) nubreed
    Ezért van a fórum meg a topik szóval nyugodtan szóljál bele. Első játéknál én az undead burg-ban lévőt vizsgáltam meg közelebbről. Már a páncélján látszott hogy komolyan gondolja de puding próbája az evés.. :D azután messziről elkerültem. De ha naggyon óvatos az ember akkor közel lehet menni hozzá és adni neki egy backstab-et. persze ezzel csak felbosszantjuk de nagyobbat sebez mint a sima csápolásunk.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák