Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #294 üzenetére

    drake sword volt nalam ami sokkal erosebb mint barmi amit talalhatsz jatek elejen (kezdoknek javasolt is megszerezni! ezt mar irni akartam csak elfelejtettem. a hidon levo sarkany farkat kell lovoldozni a hid also reszen jobboldalt latszik ahogy ott lobalja.) es meg at se gondolta az ajanlatom hogy ha enged belole akkor csak egy labat vagom le. :D

    287-es hsz-re:
    asszem van aki lvl500 at is elerte de az mar felesleges mert ott mar szinte semmi bonuszt nem kapsz semmire. de most neztem meg DScalc-ba es 99ig enged huzni egy stat-ot es van 8 stat tehat a lvl500 meg nem is a vege.
    nekem a vit, str, end, es dex egyik karaktremnel fel volt huzva 40ig (mert addig ad modositast a tobbi ertekre a masik oszlopban. bar az end-et lehet tovabb huzni az equip load miatt ha bazinagy cuccokat akarsz felvenni) szoval akkor jol emlekszem hogy nekem a pc-s karakterem valami lv160 korul van.
    egyebkent minden ujrajatszasnal nehezedik a jatek de megis a 2. a legkonyebb. elsobe kialakul a karaktered plusz meglesznek a cuccaid s mielott atmennel kovetkezore erdemes meg kifarmolni a shard-okat megmindenfele kovet es felhuzni minden cuccod maxra de legalabb a pancelod ha megvan hogy mit vagy miket fogsz hasznalni. aztan ha jol tudom olyan 5. vegigjatszas korul( de nem tudom pontosan hanyadiknal) mar nem nehezedik a jatek es te is max annyit veszel eszre hogy ugyanazzal afegyverrel tovabb kell utni ugyanazt mobot vagy boss-t.
    az op-rol meg annyit hogy akik kemenyen toljak vegigviszik puceron is vagy estus falsk nelkul es csak bonfire-vel toltenek eletet es a lv-t hagyjak az alap szinten-en.. nem lehetetlen csak nagyon kell ismerni a jatekot.

    farmolashoz meg van egy marhajo hely. tudom hogy korabban irtam hogy a darkroot basin es garden mikor kerul sorra de be lehet nezni mert ha meg ugy latod hogy nem annyira nehez akkor erdemes bejarni. persze csak nagyon ovatosan mert az ellenfelek egy rese akkor "jelenik meg mikor a teruletere tevedsz es ha tobbet is behuzol abbol baj lehet.
    szoval a kovacsnal lejebb mesz egy szintet es bar utadban all egy marhanagy dog de le lehet gyozni meg el is lehet mellette szaladni. utana lesz egy ut jobbra ami majd lefele egy knight-hoz, nehany crystal golemhez meg egy hydrahoz vezet de nem ez kell nekunk. (ezt is be lehet jarni. a golemek es a hydra utan felmesz az emelkedon az epulethez akkor undead burg-ba jukadsz ki a piros sarkanyos hid elotti reszen. nameg ottwan havel aki nem viccel.. :) )
    hanem tovabb mesz egyenesen es lesz egy nagy kapu. a kovacsnal tudod megvenni hozza a "kulcsot" amivel be is jutsz a darkroot garden-be. na ott van jopar emberi ellenfel es ha mindet legyozted marad 4 ami respawn-ol es eleg jo exp-t ad. kell veluk kuzdeni de a jatek lejen meg megeri a faradtsagot egy ket orat farmolni. ara vigyaz vagy vigyazzatok hogy egyszerre nehogy tobbet is magatokra huzzatok mert szetszednek. van ami egyedul is eleg kihivas.
    en ugy szoktam hogy kinezek egyet a fak kozott aki kozel van es meglovom nyillal es mar jon is.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák