Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz D4v3 #223 üzenetére

    nem tudom at lehet e vinni. alapbol a ds winlive id-val mukodik es hogy ez most steam-en keresztul hogy es merre azt nem tudom.
    probald majd ki hogy csinalsz egy uj karaktert ezaltal a jatek letrehozza a gepbeden a save mappat es masold oda be a regi karaktred. ha latja akkor boldogsag van. de nem jarsz meg olyan messze. foleg hogy legkozelebb mar fele ennyi ido alatt lenyomnad az eddig megtett utad.
    nekem repult egyszer 200 aztan meg 80 ora mert neten alitgattam a winlive profilom. siman neki mentem ujra. :)

    a gargoyle sisakra nem emlekszem annyira de ne tapold szerintem. biztos jo egy darabig de tapolast nem erdemel. lesznek full pancel set-ek es en a mondo vagyok hogy azokat erdemesebb tapolni.
    egy a jatekban eleg hamar elerheto set-et fel lehet huzni ugy hogy a jatek vegeig el leszel vele. vagy van olyan set is aminek nagy az equip load kovetelmenye es nem huzhato de alapbol van olyan jo hogy jatek vegeig jol szolgal.
    a sarkany kardot meg ne huzd szerintem. jatek feleig eljutsz addigra mar egy sima battle axe-ot is jobbra fel lehet huzni amit akar kezdokarakter is megkap (bandita)
    nameg a kard fejlesztese dragon scale ami eleg ritka plusz 10000soul fejlesztesenkent. az rablas!

    az endurance es a vitality-t leszamitva eleg 40ig huzni a statokat.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák