Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz MasterMark #198 üzenetére

    az ugrabugralokkal en annyit szoktam hogy megvarom mig csap kivedem es adok neki. sot ha hatralsz az is elofordulhat hogy mikor kovetnek egyszerre fognak csapni es akkor utana egyszerre sebezheted oket.
    regen nagyon utaltam oket de mar csak kisit idegesitoek viszont nem veszejesek. ja meg en ugy haladtam elore hogy csak egy vegyen eszre. akar meglottem egyiket nyillal messzirol hogy csak jojjon oda hozzam. azt meg szet is lehet backstab-elni.

    a masik az firelnik shrine melett indul lefele a kiszaradt fa mellett a a tabortuz kozeleben. de azt szerintem is hagyd egyellore. oda egyebkent is kell majd egy item ami nelkul meg sem tudod sebezni az ellenfeleket new londo-ban. persze azt az itemet lehet venni is de majd megcsinalod mikor az kerul sorra.

    egyszer en is blighttownbol masztam vissza hogy levegyek az atkot csak en mar lent voltam a legaljan, sot meg lejebb mert onnan nyilik egy masik helyszin is majd.

    de latod ilyen esetekre is jo ha van elrakva soul itemed. ilyenkor ha kell benyomsz parat es esetleg veszel egynel tobb puring stone-t hogy ne kerulj megint ilyen hejzetbe.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák