Hirdetés

Keresés
  • Djuree

PH! félisten

hát akkor én mit szóljak. megvettem anno ps-re talán a demon soul-t, nehéz volt, eladtam, utána dark souls, nehéz volt, fél óra után eladtam. bloodborne. fél óra játék, eladtam. mondom nem hiszem el, álomjáték nekem, olyan mint a might and magic 6 amiben kb. 1000 órám volt, nehogy már ne toljam, most megvettem a dark souls 2-őt kb. 1 hete, már vagy 50-60 órám van benne, párom meg ordít velem h mennyit játszok, de megéri. :DD
    kitartó voltam és megy mostmár a játék, sokszor halok de lassan de biztosan már lassan a játék fele lesz ahol járok, persze lesz benne vagy 150-200 órám a végére tudom.
    a 3-ból a collectors előrendelve, erre nem sajnálom...

gondolkozok hogy visszaveszem a bloodborne-t, de a világa annyira nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

• Kvelstadt

PH! kedvence

Ebben igazad van plusz jöhet mindenféle infó szerintem.

Djuree.
    Az elsőt pótold szerintem. Ez után az sem lenne olyan nehéz már és jó játék az is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt roszkor!"